Joi, 28.03.2024, 23:28Добро пожаловать! Guest Rocker | RSS
 
Pagina principala | Impreuna,dar fiecare cu gindurile sale - Forum | Регистрация | Вход
[ Mesaje noi · Membri · Reguli · Cauta · RSS ]
Userii care ne-au vizitat in urmatoarele 24ore
  • Страница 1 из 1
  • 1
Forum » LOUNGE » Discutii, aberatii, prostii, tampenii, diverse » Impreuna,dar fiecare cu gindurile sale
Impreuna,dar fiecare cu gindurile sale
Informati despre membru
BloodMage Data: Duminica, 04.11.2007, 18:54 | Masaj nr: # 1
Admin
Grupul: Admin
Mesaje: 557
Status: In Hell
Ati avut vreodata situatii tipa viata merge inainte dar voi parca stati locului,sau ceva se petrece dar voi sinteti parca straini,toate persoanele sunt cu voi dar voi parca nu sinteti cu ele,singuratatea...de parca toti vau uitat?

 
Informati despre membru
villmon Data: Luni, 05.11.2007, 16:33 | Masaj nr: # 2
Ghost
Grupul: Membru1
Mesaje: 391
Status: In Hell
Da....pot spune ka akum eu-s in aceasta situatzie...park imi skapa cva...nush...totul evolueaza...evenimentele...timpul trece iar eu park nu-s aici...park plutesk undeva...in vid...ladna aberatzii de-ale mele...

Ты говоришь, я демон? Так и есть,
Со мною не видать тебе удачи.
Навеки мое дело - зло и месть,
Для демона не может быть иначе!
 
Informati despre membru
E-u-p-h-o-n-i-C Data: Miercuri, 12.12.2007, 22:36 | Masaj nr: # 3
Vampire
Grupul: Moderator
Mesaje: 246
Status: In Hell
mda eto nazivaestsa odinocestva ili depresia kogda ti ne hera ne hocesh nicto te ne nujen nenaiu menia lichino eto prikalivaet

Sex , drogs and DEATHMEtal
 
Informati despre membru
Umbra Data: Duminica, 23.12.2007, 15:14 | Masaj nr: # 4
Vampire
Grupul: Membru1
Mesaje: 200
Status: In Hell
hm...foarte interesanta tema....sincera sa fiu....mi sa intimplat foarte des asa fignea....dar treb mereu sa tinzi sa treci peste....
timpul este un ciclu infinit...dar noi facem parte din el....insa el pentru noi nu i vesnic...din pacate as spune!
Cind esti singur si pierdut …ti se pare ca se naruie lumea intreaga cind de fapt te narui numai tu….cind ti se pare ca lumea nu te observa…ca nu stie ca existi….de fapt tu nu observi lumea si nu crezi in faptul ca existi….cind ti se pare ca te ai pierdut ..uita-te in jur de fapt esti aici acum….nu te ai pierdut ratiunea mea…


Aer.Cer.Pamint.Ceata.Ploaie.Vint.Tacere.Durere.Pling.Cruce.Tarina.Mormint
 
Informati despre membru
o_su4ika Data: Duminica, 06.04.2008, 01:22 | Masaj nr: # 5
Reaper
Grupul: Membru1
Mesaje: 462
Status: In Hell
eu mereu ma simpt a6a.... merg pe strada merg ynainte nu vad lumea prin prejur ys numa eu gyndurile mele shi muzika...nu cred o dezbatere de la norma a6a ma simpt nu am nevoie de nimeni atun4i... nu miam e6it din mintzi pur shi simplu ymi rekapat lini6tea sau mai bine zis pe mine... totul 4e ma ynkonjoara demulte ori e mulaj.. ei sunt doar pt a crea o impresie dsp mine doar atyt..nimik mai mult... nu yn4erk sa fi ku cineva doar din simplu motin ca el/ea e cineva... sunt a6a kum sunt shi nu am nevoie de grij/sfaturile altora.... putem exista shi singuri dar shi ku ei....

Пропала зеленая собака, правый рог спилен, копыта не подкованы. Нашедшего просьба обратиться к психиатру :)
 
Informati despre membru
Lucifers_Bride Data: Miercuri, 12.11.2008, 01:43 | Masaj nr: # 6
Monster
Grupul: Membru
Mesaje: 86
Status: In Hell
In situatsia mea chiar imi pare des ca lumea merge inainte dar eu stau locului....in clasa unde invats nici un sufletsel nu se aseamana cu mine masar putsin...toate in roz ...eu in negru...toate cu glamooru....eu nu il pot suferi.Mai pe scurt is ca o pata intunecata pe fonul clasei,singura si uitata.Dar deja incep sa ma deprind cu asta...si chiar imi place...

Would you mind if I killed you?
 
Informati despre membru
villmon Data: Miercuri, 12.11.2008, 12:14 | Masaj nr: # 7
Ghost
Grupul: Membru1
Mesaje: 391
Status: In Hell
Lucifers_Bride, tu faci shi kontribui la asta ka sa fii pata neagra...eu tot ku ai mei din klasa nu ma impak,shi e aceiashi situatzie ka shi a ta,ele vad viatza in roz shi se gandesk la moda,haine,fleakuri...dar ku totzi tre sa fii diplomat,sa zimbeshti kiar dak nu tzi-e a zimbi...pt ka nu se shtie kum ajungem unu` la altu` shi dAK vom avea nevoie de sustzinerea lor...poate ele ink nu shtiu nik,dar dak tu eshti mai diferita,fii asha kum vrei,dar nu ku totzi....nu ku totzi oamenii tre sa ne purtm la fel...

Ты говоришь, я демон? Так и есть,
Со мною не видать тебе удачи.
Навеки мое дело - зло и месть,
Для демона не может быть иначе!
 
Informati despre membru
Lucifers_Bride Data: Miercuri, 12.11.2008, 21:50 | Masaj nr: # 8
Monster
Grupul: Membru
Mesaje: 86
Status: In Hell
villmon,
Clar ca ma comport cu totsi bine...dar sorry eu is asa om ca daca sufletul plinge...eu ride nu pot...nu am nimic impotriva lor...uneori chiar cred ca e mai bine sa fii asa ca ele...sa zbori in nouri nestiind de asa chestii ca problemele suferintsa singuratatea depresia....samd....Clar ca vorbesc cu ele,dar nu ma simt bine cind ma aflu in compania lor...pentru ca temele ca "Ce fel de fustitsa sa imbrac miine?" si "Da tu ai vazut cum baletselu shela mumushel s-o uitat la mine"...nu sint temele de discutsii care ma intereseaza!!!!!
Dar cel mai tare ma irita ca ele mai ceva decit babele de la piatsa critica pe dupa spinare...chiar daca nu stiu persoana mai aproape.... evil


Would you mind if I killed you?

Ultima data redactat de Lucifers_Bride - Miercuri, 12.11.2008, 21:51
 
Informati despre membru
villmon Data: Vineri, 14.11.2008, 16:25 | Masaj nr: # 9
Ghost
Grupul: Membru1
Mesaje: 391
Status: In Hell
Lucifers_Bride, he he....dap asta mi-e kunoskut...peste tot sunt futitze din astea...dap nu treb sa ne afekteze...e kopilaresk sa luam in seama asha fleakuri...
kom am mai spus eu ku ai mei[kolegi] nu ma impak,dar tre sa vb ku ei,sa fii komunikativa...totul(aproape tot) in viatza asta se mentzine pe profit...dak totushi nu le ai la inima,makar profit sa ai...
shi kestia asta ku depressia,singuratatea,suferintza tot e kopilaresk...
nu zik,kand poate ai avut vreo nenorocire,mai intzeleg...da kand potzi sa vezi,nu eshti orb,kand potzi sa vezi,kand potzi sa mergi shi ai shansa de a kunoashte lumea asta,de ce ar trebui sa fim trishti!trebuie sa ne dam seama kat de norokoshi suntem!
ce sa mai spunem despre oamenii ku kancer,leucemie,handiikapatzi?!
ei au mai multa pofta de viatza dekat noi....
nu shtim sa pretzuim ce ne este dat... sad


Ты говоришь, я демон? Так и есть,
Со мною не видать тебе удачи.
Навеки мое дело - зло и месть,
Для демона не может быть иначе!
 
Informati despre membru
Lucifers_Bride Data: Duminica, 16.11.2008, 20:00 | Masaj nr: # 10
Monster
Grupul: Membru
Mesaje: 86
Status: In Hell
villmon,
Kopilaresc....??....depresia singuratatea is chestii copilaresti?....I DONT THINK SO!E fix contrariul...nu stiu cine la virsta de 9-10 ani(cind esti copil) a avut macar o data depresii...psihologic e imposibil..Dar de unde stii tu ce se face acum cu mine?Poate acum are loc cea mai mare ruptura in viatsa mea...cind e tare greu sa fiu fericita?.Dar eu nu caut oameni ca sa profit de ei...daca vad ca totsi care ma inconjoara sint asa cum sint cei de la mine din clasa... mai bine sa fiu singura....Si fleacurile de tipul la ... interesele lor prostesti pe mine nici nu ma ating.


Would you mind if I killed you?
 
Informati despre membru
DeViL_DRiVeR Data: Duminica, 16.11.2008, 21:32 | Masaj nr: # 11
Satan
Grupul: Admin
Mesaje: 605
Status: In Hell
De baut trebuie macar kiteodata, si dau garantiea ca nu se va anina nici o depressie. Sau cine nu vrea sa bee, se mai poate shi de fumat ceva interesant. Dar daca omu-i puternik, poate ieshi din situatie fara alcool sau droguri. Daca omu-i slab si nu bea, asta poate usor provoca sinuciderea. Deeeciii. Sunt 3 variante, doua din care sunt optimale! Si inca ar fi bine sa fie vre-un om apropiat linga tine, care sa te poata sustine moral. Si voob6e, Depressia = EMO!

 
Informati despre membru
Lucifers_Bride Data: Duminica, 16.11.2008, 21:57 | Masaj nr: # 12
Monster
Grupul: Membru
Mesaje: 86
Status: In Hell
DeViL_DRiVeR,
biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin
Thnx pentru sfaturi utile..da eu la momentul dat is cam departe de toate 3 optsiuni possibile...in orice caz o sa vedem poate primile 2 o sa le putem incerca cind o sa vin la concert martsi.Cum mi-o zis BloodMage...voi tare bine le-atsi probat cind atsi fost la Dimmu Borgir... biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin

Добавлено (16.11.2008, 21:57)
---------------------------------------------
Fenomenul Depresiei are loc atunci cind o persoana nu se simte bine cu sine insusi...nu depinde de grup sau daca esti EMO...sau Goth...in general virsa mai predispusa depresiilor e 40-50 ani....dar depinde de situatsiile viatsii si de caracterul particular al persoanei....asta noi amu ia shkoala invatsam la psihologie happy


Would you mind if I killed you?
 
Informati despre membru
o_su4ika Data: Marti, 18.11.2008, 11:49 | Masaj nr: # 13
Reaper
Grupul: Membru1
Mesaje: 462
Status: In Hell
Quote (Lucifers_Bride)
Depressia = EMO!

deakord....uneori ma mai apuka shi pi mn kestia asta da multzumesk mult k exista pers care ma sustzin..nu zik numele a4ea pers se 6tie....
DeViL_DRiVeR, la toate 4eai zis s poate de plyns odat shy bine...sapu tre4e...da dup asta treb de servit cv kap potzi ramyni pi gruz...
shi dsp bautura nui 4ea mai eficienta metoda...kynd eram tare nefericita nu ma ajutat delok ba mai bn ynka mai tare ma fakut s sufar..nush eu kynd sevesk yn4ep s ma gyndesk pt 4e mam naskut,pt 4e mia fost data viatza shi yn4ep sami aduk aminte toate fleakurile rele pe care leam fakut kuiva...shi care shi pyna akum nu le pot uita,ma afekteaza kiar o simpla 4earta ma fa4e sami para f.rau...shi ma ynvinuesk pe mn ynsumi... dry sad


Пропала зеленая собака, правый рог спилен, копыта не подкованы. Нашедшего просьба обратиться к психиатру :)
 
Informati despre membru
villmon Data: Marti, 18.11.2008, 15:39 | Masaj nr: # 14
Ghost
Grupul: Membru1
Mesaje: 391
Status: In Hell
mde....bautura e o amageala...te amageshti pe kateva ore ka eshti fericit shi n-ai probleme...
eu nu am rekurs la bautura sau la altcva pt ka sa ies in despressie...
in asha kazuri mult konteaza komunikarea,prietenii kare sunt pregatitzi sa-tzi askulte aberatziile,suferintzele...


Ты говоришь, я демон? Так и есть,
Со мною не видать тебе удачи.
Навеки мое дело - зло и месть,
Для демона не может быть иначе!


Ultima data redactat de villmon - Marti, 18.11.2008, 15:39
 
Informati despre membru
o_su4ika Data: Marti, 18.11.2008, 19:16 | Masaj nr: # 15
Reaper
Grupul: Membru1
Mesaje: 462
Status: In Hell
ei...nu la totzi ajuta..la unii da la unii nu...mie a6a shi a6a... happy

Пропала зеленая собака, правый рог спилен, копыта не подкованы. Нашедшего просьба обратиться к психиатру :)
 
Forum » LOUNGE » Discutii, aberatii, prostii, tampenii, diverse » Impreuna,dar fiecare cu gindurile sale
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:


Copyright MyCorp © 2006
Хостинг от uCoz