Vineri, 26.04.2024, 01:04Добро пожаловать! Guest Rocker | RSS
 
Pagina principala | Live In Moldova... - Forum | Регистрация | Вход
[ Mesaje noi · Membri · Reguli · Cauta · RSS ]
Userii care ne-au vizitat in urmatoarele 24ore
  • Страница 1 из 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum » Rock Zone » Music/Live » Live In Moldova...
Live In Moldova...
Informati despre membru
DeViL_DRiVeR Data: Joi, 10.07.2008, 22:58 | Masaj nr: # 1
Satan
Grupul: Admin
Mesaje: 605
Status: In Hell
O gramada de trupe internationale au trecut pe linga noi dar totusi nu au ajuns in Chisinau:D. In Russia au fost sute de trupe metal din alte tari, printr-e care: Slayer, Testament, Arch Enemy, DeathStars, Marilyn Manson, Sonic Syndicate, Cradle of Filth, In Flames, Linkin Park, Lacrimosa, DevilDriver etc. In Ucraina: Behemoth, Satyricon, Cradle of Filth, Vader, vara asta v-au fi Moonspell, Cynic, Sworn Enemy etc. In Romania: Iron Maiden, Marilyn Manson, Sepultura, Metallica, Cradle of Filth, Behemoth, Lake of Tears, Nightwish etc. Care este motivul anumit din cauza caruia tzara noastra antica vede live trupe numai din exUSSSR? Da daca si vine vre-o formatie straina, e putin cunoscuta... Ce grupe a-ti vrea sa vedeti pe scena Moldovei? Si kite sute de ani imi m-ai trebu noua pentru a fi in rind cu altii?

 
Informati despre membru
BloodMage Data: Vineri, 11.07.2008, 01:53 | Masaj nr: # 2
Admin
Grupul: Admin
Mesaje: 557
Status: In Hell
las sa vina macar Behemoth,sau in shel mai rau caz Engel, Dimmu sau Cradle ori Bodom biggrin

 
Informati despre membru
o_su4ika Data: Vineri, 11.07.2008, 22:03 | Masaj nr: # 3
Reaper
Grupul: Membru1
Mesaje: 462
Status: In Hell
eu ash vre nightwish numa k sa fie shi tarja ku ei shi deam,lacrymosa,megadeth,gregorian,xandria,iron maiden,slayer,sepultura shi pynkynd aestea biggrin biggrin biggrin biggrin

Пропала зеленая собака, правый рог спилен, копыта не подкованы. Нашедшего просьба обратиться к психиатру :)
 
Informati despre membru
ville Data: Simbata, 12.07.2008, 00:30 | Masaj nr: # 4
Oman
Grupul: Membru1
Mesaje: 53
Status: In Hell
ага я б не против Хим-а у нас ну или Чилдров, или Крадла да и Найтвиш biggrin

You should have killed me when you had the chance.

Ultima data redactat de ville - Simbata, 12.07.2008, 00:32
 
Informati despre membru
o_su4ika Data: Simbata, 12.07.2008, 16:49 | Masaj nr: # 5
Reaper
Grupul: Membru1
Mesaje: 462
Status: In Hell
nu him toje mnojno,kogda o4eni ih liubila a 6ias nio4eni

Пропала зеленая собака, правый рог спилен, копыта не подкованы. Нашедшего просьба обратиться к психиатру :)
 
Informati despre membru
villmon Data: Simbata, 20.09.2008, 15:24 | Masaj nr: # 6
Ghost
Grupul: Membru1
Mesaje: 391
Status: In Hell
HIM au fost ku vreo 2 ani la Timishoara,Bukureshti....da pe la noi tot n-au ajuns sh nu kred ka vor ajunge kandva....yek la Moscow Slayer,Metellica,Marlyn sh Nightwish vin in fiekare an...

Ты говоришь, я демон? Так и есть,
Со мною не видать тебе удачи.
Навеки мое дело - зло и месть,
Для демона не может быть иначе!
 
Informati despre membru
o_su4ika Data: Simbata, 20.09.2008, 19:53 | Masaj nr: # 7
Reaper
Grupul: Membru1
Mesaje: 462
Status: In Hell
a s ajiunga 6i la noi kynd deam noi nu vom fi yn tzara biggrin tongue tongue tongue

Пропала зеленая собака, правый рог спилен, копыта не подкованы. Нашедшего просьба обратиться к психиатру :)
 
Informati despre membru
DeViL_DRiVeR Data: Duminica, 19.10.2008, 01:55 | Masaj nr: # 8
Satan
Grupul: Admin
Mesaje: 605
Status: In Hell
Da avem o gamada de solutii. Russia si Ucraina e deschisa pentru noi. In orice caz in timp de 72 de ore asta-i sigur!!! biggrin

 
Informati despre membru
o_su4ika Data: Duminica, 26.10.2008, 01:04 | Masaj nr: # 9
Reaper
Grupul: Membru1
Mesaje: 462
Status: In Hell
da...numa k eu ynka depind de parintzi...shi ku toate k am pa6aport ynka nam 18....kyteva luni shi voi avea....da orkum la mn parintzii kakieto ys drughie...nu ka la unii... wink

Пропала зеленая собака, правый рог спилен, копыта не подкованы. Нашедшего просьба обратиться к психиатру :)
 
Informati despre membru
villmon Data: Simbata, 08.11.2008, 19:17 | Masaj nr: # 10
Ghost
Grupul: Membru1
Mesaje: 391
Status: In Hell
Apocalyptica,Metallica au fost vara asta in Romania...Slayer ,Manowar au fost in Ukraina,langa vama veche....ashek avem shansa sa mergem la koncertele lor in Romania,Russia sh Ukraina...doar bani sa ai...
iar pt ka sa vina Metallica sau alte troope la noi e nevoie de bani....shi cine ar da 300-400 lei pt un koncert Metallica?!sunt,dar pootzini...


Ты говоришь, я демон? Так и есть,
Со мною не видать тебе удачи.
Навеки мое дело - зло и месть,
Для демона не может быть иначе!
 
Informati despre membru
BloodMage Data: Simbata, 08.11.2008, 19:35 | Masaj nr: # 11
Admin
Grupul: Admin
Mesaje: 557
Status: In Hell
villmon, de exemplu eu cu manelistu ista di Valera am dat 40euro pi bilet biggrin
cit tzine di Metallica sunt multi care dau aceshti bani...sunt care dau shi epeste 180euro numai pe bilet la noi in Moldova...


 
Informati despre membru
villmon Data: Duminica, 09.11.2008, 15:49 | Masaj nr: # 12
Ghost
Grupul: Membru1
Mesaje: 391
Status: In Hell
shi totushi vedetzi ka nu se organizeaza nik...nimeni nu-shi asuma asha responsabilitatea...

Ты говоришь, я демон? Так и есть,
Со мною не видать тебе удачи.
Навеки мое дело - зло и месть,
Для демона не может быть иначе!
 
Informati despre membru
o_su4ika Data: Luni, 10.11.2008, 20:09 | Masaj nr: # 13
Reaper
Grupul: Membru1
Mesaje: 462
Status: In Hell
eu nu kred k ar da cnv 180..yn ori4e caz eu de ia6 avea ai mei ma6 mai gyndi...da mooltzi zyk k merg 6ap nu merg...numa pakazuha...
las kynd am s fiu eu mari am s am shi baniii mei shi voi fi independenta shi am s ma dook...nooma nu kred k atunci ymi va fi de kon4erte... biggrin


Пропала зеленая собака, правый рог спилен, копыта не подкованы. Нашедшего просьба обратиться к психиатру :)
 
Informati despre membru
villmon Data: Marti, 11.11.2008, 13:08 | Masaj nr: # 14
Ghost
Grupul: Membru1
Mesaje: 391
Status: In Hell
she planuri grandioase ai....
e vb ka progressu nu a ajuns la noi...mai tre sa treaka cva timp ka Metallica,Slayer sau alte grupe sa adune un publik mare...


Ты говоришь, я демон? Так и есть,
Со мною не видать тебе удачи.
Навеки мое дело - зло и месть,
Для демона не может быть иначе!
 
Informati despre membru
DeViL_DRiVeR Data: Miercuri, 12.11.2008, 01:10 | Masaj nr: # 15
Satan
Grupul: Admin
Mesaje: 605
Status: In Hell
Credeti-ma, ca 90% de fani o sa-si rupa si curu, nu numai portofelu, ca sa niumereasca la acest concert. Daca n-are ap impromuta, fura, v-a imbla cu cerutu, v-a da sperma si singele in policlenica, isi vinde renichiu la urma urmei!:D Da la concert se duce!

Добавлено (12.11.2008, 01:10)
---------------------------------------------
Eu de exemplu in prima minuta cind am aflat de concertul Children of Bodom, imediat mi-am spus "MA DUC"!!! Chiar ca nu aveam posibilitate, da oricum am gasit iesirea din situatzie! Si ginditzi-va ca asta-i Italia. aici asa concerte sunt foarte des. Da sa fost asta in Moldova, ap nici nu era sa ma gindesc...


 
Forum » Rock Zone » Music/Live » Live In Moldova...
  • Страница 1 из 2
  • 1
  • 2
  • »
Поиск:


Copyright MyCorp © 2006
Хостинг от uCoz