Joi, 25.04.2024, 16:05Добро пожаловать! Guest Rocker | RSS
 
Pagina principala | Dont fuck this my Haert!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Страница 4 - Forum | Регистрация | Вход
[ Mesaje noi · Membri · Reguli · Cauta · RSS ]
Userii care ne-au vizitat in urmatoarele 24ore
  • Страница 4 из 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Forum » Rock Zone » Critica!!! » Dont fuck this my Haert!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dont fuck this my Haert!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Informati despre membru
villmon Data: Miercuri, 21.05.2008, 11:31 | Masaj nr: # 46
Ghost
Grupul: Membru1
Mesaje: 391
Status: In Hell
kare koduri....asta-i skaska de-a lu` Karoli i Shut ?a lor ink mai interesante-s...
da noi park vorbeam despre altcva...
eu kred ka apokalipsa este un fenomen lent...evanescentza-disparitzia lenta....dak n-am shtiut kum sa pastram ce ni s-a dat....yak trebuie sa akceptam konsecintzele...se spoone ka in urmatorii 6 ani va fi foamete....oamenii sunt nishte kapsomani!


Ты говоришь, я демон? Так и есть,
Со мною не видать тебе удачи.
Навеки мое дело - зло и месть,
Для демона не может быть иначе!
 
Informati despre membru
o_su4ika Data: Joi, 22.05.2008, 09:39 | Masaj nr: # 47
Reaper
Grupul: Membru1
Mesaje: 462
Status: In Hell
pai nai spus tu de kod prima eu nam 4itit cartea prosta am spus ka nu poate fi real

"versiuni is multe....prosta noi nu ne dam seama ka ziua se apropie....cine o citit Apokalipsa?akolo tipa e sugerat momentu`...numai ka nush cine va dezlega acest kod...nu va apukatzi voi? biggrin "

daq va fi foame eu matink mor prima kum ys alintata la mynkare nu voi rezista,da far cv dul4i tembolee cry cry wacko


Пропала зеленая собака, правый рог спилен, копыта не подкованы. Нашедшего просьба обратиться к психиатру :)
 
Informati despre membru
villmon Data: Simbata, 14.06.2008, 12:42 | Masaj nr: # 48
Ghost
Grupul: Membru1
Mesaje: 391
Status: In Hell
Quote (Frunzishka)
da far cv dul4i tembolee

ap trebu de fakut rezerve...ka eu tot nu pot far` de ciokolata...acesta e unu` din drogurile mele...
"DUPA FURTUNA DIAVOLEASCA, VA VENI INSORIREA DUMNEZEIASCA"

In spatele duhului lumesc al "libertatii" de astazi, al lipsei de respect in Biserica lui Hristos fata de cei mai mari, parinti si dascali, care au frica de Dumnezeu, se ascunde sclavia duhovniceasca, stresul si anarhia, care conduce lumea la impas, la catastrofa sufleteasca si trupeasca.

Iar in spatele sistemului perfect de asigurare computerizata, ce se face prin "cartela" electronica, se ascunde dictatura mondiala, sclavia lui antihrist. "...ca sa-si puna semn pe mana lor cea dreapta sau pe frunte, incat nimeni sa nu poata cumpara sau vinde, decat numai cel ce are semnul, adica numele fiarei, sau numarul numelui fiarei. Aici este intelepciunea. Cine are pricepere sa socoteasca numele fiarei, caci este numar de om. Si numarul lui este sase sute saizeci si sase" (Apocalipsa 13, 16-18).


Ты говоришь, я демон? Так и есть,
Со мною не видать тебе удачи.
Навеки мое дело - зло и месть,
Для демона не может быть иначе!
 
Informati despre membru
o_su4ika Data: Simbata, 14.06.2008, 12:45 | Masaj nr: # 49
Reaper
Grupul: Membru1
Mesaje: 462
Status: In Hell
karo4e eu nu ma bag yn tata asta da de rezerve yi drept :)treb de fakut ku yn4etu tongue tongue tongue

Пропала зеленая собака, правый рог спилен, копыта не подкованы. Нашедшего просьба обратиться к психиатру :)
 
Informati despre membru
DeViL_DRiVeR Data: Duminica, 29.06.2008, 03:19 | Masaj nr: # 50
Satan
Grupul: Admin
Mesaje: 605
Status: In Hell
Furtuna diavoleasca, Dumnezeu, apocalipsa... m-am praibit pe aici vad ca:D. Era dragostea nustiu unde pe aishi sau mi se pare? biggrin

 
Informati despre membru
o_su4ika Data: Marti, 08.07.2008, 08:37 | Masaj nr: # 51
Reaper
Grupul: Membru1
Mesaje: 462
Status: In Hell
pro6la liubovi zaviali pomidory

Добавлено (08.07.2008, 08:37)
---------------------------------------------
ymi eu kuvintele ynapoi dsp dragoste shi tat asta,kyt o avut nevoie so folosit de tn,da orkum iubirea asta nui veshnika,mai mult deam merge deprindere yntre persoane...


Пропала зеленая собака, правый рог спилен, копыта не подкованы. Нашедшего просьба обратиться к психиатру :)
 
Informati despre membru
o_su4ika Data: Marti, 08.07.2008, 14:37 | Masaj nr: # 52
Reaper
Grupul: Membru1
Mesaje: 462
Status: In Hell
ni6to inoe kak liubovi
Adaugat: 7645219.jpeg (99.2 Kb) · 1350510.jpeg (15.5 Kb) · 8863471.jpeg (55.6 Kb) · 9570517.gif (54.3 Kb) · 4167732.jpeg (84.7 Kb)


Пропала зеленая собака, правый рог спилен, копыта не подкованы. Нашедшего просьба обратиться к психиатру :)
 
Informati despre membru
DeViL_DRiVeR Data: Marti, 08.07.2008, 21:57 | Masaj nr: # 53
Satan
Grupul: Admin
Mesaje: 605
Status: In Hell
Quote (adela)
da orkum iubirea asta nui veshnika,mai mult deam merge deprindere yntre persoane...

Probabil asa si este. Pursimplu kite odata deprinderea e veshnika.


 
Informati despre membru
o_su4ika Data: Miercuri, 09.07.2008, 08:27 | Masaj nr: # 54
Reaper
Grupul: Membru1
Mesaje: 462
Status: In Hell
orkum iubirea nu exista...astai sensul

Пропала зеленая собака, правый рог спилен, копыта не подкованы. Нашедшего просьба обратиться к психиатру :)
 
Informati despre membru
villmon Data: Simbata, 16.08.2008, 15:51 | Masaj nr: # 55
Ghost
Grupul: Membru1
Mesaje: 391
Status: In Hell
biggrin biggrin biggrin asha tatz zik kand ai lasa patzanu/padruga....vez kum e omu` ista?pastaiana se kontrazice....

Ты говоришь, я демон? Так и есть,
Со мною не видать тебе удачи.
Навеки мое дело - зло и месть,
Для демона не может быть иначе!
 
Informati despre membru
o_su4ika Data: Simbata, 16.08.2008, 15:56 | Masaj nr: # 56
Reaper
Grupul: Membru1
Mesaje: 462
Status: In Hell
nu kynd ti lasa...kynd ai pi 4ineva yn sensu kynd e6ti yndragostit ai pi oki ni6te okelari rozavi shi vezi lumea prin ei diferit...kynd persoana 4eeea dispare din viatza ta se strika okelarii shi yn4epi s vez lumea ku adevarat...shi te gynde6ti la trekut shi dzi6i k erai a6a di proasta shi naiva...iaq asta am vrut s dzyk smile

Пропала зеленая собака, правый рог спилен, копыта не подкованы. Нашедшего просьба обратиться к психиатру :)
 
Informati despre membru
DeViL_DRiVeR Data: Duminica, 19.10.2008, 02:12 | Masaj nr: # 57
Satan
Grupul: Admin
Mesaje: 605
Status: In Hell
Dragostea oricum exista! Da-i un sentiment nu cam pozitiv daca de-l vazut din toate partzile de vedere. Asha ca Adela tu potzi si sa te mai bucuri!!!

 
Informati despre membru
BloodMage Data: Luni, 20.10.2008, 00:30 | Masaj nr: # 58
Admin
Grupul: Admin
Mesaje: 557
Status: In Hell
sentimentu ista iubire esti..da in mult cazuri se incrucra cu "detzkaia lybovi"...mai mult nu vrau sa scriu ca de nu ma apuca depresia biggrin

 
Informati despre membru
o_su4ika Data: Duminica, 26.10.2008, 01:01 | Masaj nr: # 59
Reaper
Grupul: Membru1
Mesaje: 462
Status: In Hell
plia kakaea detskaea liubovi eu vb de sentimente adevarate...koro4i ynka nam yntylnit o iubire ve6nika....kynd voi yntylni am s va zik shi voua unde oputetzi gasi... biggrin

Пропала зеленая собака, правый рог спилен, копыта не подкованы. Нашедшего просьба обратиться к психиатру :)
 
Informati despre membru
DeViL_DRiVeR Data: Simbata, 01.11.2008, 21:58 | Masaj nr: # 60
Satan
Grupul: Admin
Mesaje: 605
Status: In Hell
Quote (o_su4ika)
kynd voi yntylni am s va zik shi voua unde oputetzi gasi...

Da noi in baietzi nu sintem interesatzi (in orice caz eu)! De BloodMage nushtiu... laugh


 
Forum » Rock Zone » Critica!!! » Dont fuck this my Haert!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Страница 4 из 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Поиск:


Copyright MyCorp © 2006
Хостинг от uCoz