Simbata, 27.04.2024, 04:33Добро пожаловать! Guest Rocker | RSS
 
Pagina principala | manele ! - Страница 3 - Forum | Регистрация | Вход
[ Mesaje noi · Membri · Reguli · Cauta · RSS ]
Userii care ne-au vizitat in urmatoarele 24ore
  • Страница 3 из 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Forum » Rock Zone » Critica!!! » manele ! (offff)
manele !
Informati despre membru
o_su4ika Data: Marti, 22.04.2008, 07:46 | Masaj nr: # 31
Reaper
Grupul: Membru1
Mesaje: 462
Status: In Hell
fiecarui 4e i se potrive6te....marog asta le pune caracterizare pe minte shi exterior(tzarani pro6ti)

Пропала зеленая собака, правый рог спилен, копыта не подкованы. Нашедшего просьба обратиться к психиатру :)
 
Informati despre membru
DeViL_DRiVeR Data: Duminica, 29.06.2008, 04:00 | Masaj nr: # 32
Satan
Grupul: Admin
Mesaje: 605
Status: In Hell
Cel mai mult ma zaibeshte ca romanii spun ca au inventat noul gen de muzica. Ei nu sint in stare sa invite ceva.Pursimplu au furat muzica araba, au bagat versuri ramanesti in ele si au electronizato putin. Asta e.

 
Informati despre membru
BloodMage Data: Luni, 30.06.2008, 22:14 | Masaj nr: # 33
Admin
Grupul: Admin
Mesaje: 557
Status: In Hell
DeViL_DRiVeR, se vede ca lucrezi cu romani.... biggrin biggrin

 
Informati despre membru
o_su4ika Data: Vineri, 25.07.2008, 16:01 | Masaj nr: # 34
Reaper
Grupul: Membru1
Mesaje: 462
Status: In Hell
asta nish muzika nu se keama,am fost nudemult la mare,shi slu4iaina am fost la odiskoteka shi 4e kredetzi ukrainenii mor dupa manele,nish nu mam a6teptat yn a6a o diskoteka prestigioasa manele...

Добавлено (25.07.2008, 16:01)
---------------------------------------------
rock vs manele 1.Rockerul are motocicleta.. Manelistul are o bicicleta< 2.Rockerul are un tricou cu trupa preferata.. Manelistul are un tricou mulat cu De Puta Madre (=mama este curva) acelasi model la toti.. 3.Rockerii canta despre realitate si hobby-uri..Manelistul canta despre dusmani ca are prea multi.. 4.Rockerii au parul lung si atat..Manelistii il dau cu gel de 50 bani din bazar.. 5.Rockerii dau din cap..Manelistii dau din ce gandesc(din fund).. 6.Rockerul isi vede de treaba lui.. Manelistul isi vede de treaba altuia.. 7.Rockerii sunt uniti si prietenosi..Manelistii se iau la bataie intre ei ca unu are lantul mai gros decat celalalt.. 8.Rockerul o sa dea mesajul mai departe.. Manelistul o sa taca si o sa inghita

asta nio trs pe mess shi ni so parut haios


Пропала зеленая собака, правый рог спилен, копыта не подкованы. Нашедшего просьба обратиться к психиатру :)
 
Informati despre membru
DeViL_DRiVeR Data: Simbata, 26.07.2008, 00:41 | Masaj nr: # 35
Satan
Grupul: Admin
Mesaje: 605
Status: In Hell
biggrin
Problema ii ca numa asa lucruri putem alcatui. Trebuie de trecut si la actiune. Macar cumva sa scadem % de manelisti (macar in Moldova) biggrin .
P.S. Kite odata nu atrag atentia la ei, da kite odata imi vin niste nervi...


 
Informati despre membru
o_su4ika Data: Simbata, 26.07.2008, 17:31 | Masaj nr: # 36
Reaper
Grupul: Membru1
Mesaje: 462
Status: In Hell
ia vsegda za a kakie destvia budud?kak umeni6ati %?ubivati 6toli? killed killed killed killed teehee teehee teehee up up devil devil devil

Пропала зеленая собака, правый рог спилен, копыта не подкованы. Нашедшего просьба обратиться к психиатру :)
 
Informati despre membru
Lucifers_Bride Data: Miercuri, 12.11.2008, 23:27 | Masaj nr: # 37
Monster
Grupul: Membru
Mesaje: 86
Status: In Hell
Eu urask sa intru in Piatsa Centrala in Chisinau...de ce?Ca unica muzica populara acolo sint Manelele....fiecare butca de casete...parca se intrece cine o sa puna mai tare ...muzica asta(daca asta se poate numi muzica)...i-as arde...

Would you mind if I killed you?
 
Informati despre membru
villmon Data: Vineri, 14.11.2008, 15:59 | Masaj nr: # 38
Ghost
Grupul: Membru1
Mesaje: 391
Status: In Hell
manelele nu vor disparea...pt ka avem multzi oameni ku asha mentalitate...manelishtii,majoritatea de la sate...kare n-au idee de nik ce se intampla in lume shi nu sunt la kurent ku nik...
zato amu-s tare multzi oameni kare pretind ka-s rockeri.... wacko


Ты говоришь, я демон? Так и есть,
Со мною не видать тебе удачи.
Навеки мое дело - зло и месть,
Для демона не может быть иначе!
 
Informati despre membru
Lucifers_Bride Data: Vineri, 14.11.2008, 21:42 | Masaj nr: # 39
Monster
Grupul: Membru
Mesaje: 86
Status: In Hell
villmon,
Corect...manelistii majoritatea sint de la sate.Am nimerit eu o data la hramu...Magdacestiului...Care naiba m-o scos din casa atuci????!!!!Mai bine imi cautam de nevoi....dar nu puteam sa zic NU..Vrio 2 ore si jumate am stat in frig ascultind manele...si pe linga asta nu de pe disc cau caseta....dar cintate se barbatsi care pe linga faptul ca nici un fel de voce nu aveau, erau betsi ca abia citeau cuvintele...perdeau rindul...incepeau de la inceput.... A fost ce mai mare tortura din viatsa mea....strasnik!!!De atunci nu ma mai duc la hramuri,nici daca ma impushka cineva...


Would you mind if I killed you?
 
Informati despre membru
DeViL_DRiVeR Data: Simbata, 15.11.2008, 01:24 | Masaj nr: # 40
Satan
Grupul: Admin
Mesaje: 605
Status: In Hell
Quote (villmon)
zato amu-s tare multzi oameni kare pretind ka-s rockeri....

Da da. Eu cind am fost vara in Ungheni, ap mam prikalit. Dohuia shi rockeri avem biggrin , mai ales la mine-n dvor (in fatza la shcoala NR.4). Problema e ca undeva 70-80% ies afara rockeri, dar venind acasa asculta Maksim...


 
Informati despre membru
BloodMage Data: Simbata, 15.11.2008, 01:52 | Masaj nr: # 41
Admin
Grupul: Admin
Mesaje: 557
Status: In Hell
DeViL_DRiVeR, da shini ii aista Maksim?? lol


 
Informati despre membru
DeViL_DRiVeR Data: Simbata, 15.11.2008, 02:43 | Masaj nr: # 42
Satan
Grupul: Admin
Mesaje: 605
Status: In Hell
"Asta" da nu aista:D!

 
Informati despre membru
o_su4ika Data: Simbata, 15.11.2008, 14:42 | Masaj nr: # 43
Reaper
Grupul: Membru1
Mesaje: 462
Status: In Hell
BloodMage, kyntareatza pop..... la nr 4 stau yn fiecare sara pe banci emo,rokeri shi neformali...kumde ynka nu so u6is vrio unu...am trekut de mai multe ori pe akolo...stau tatzi shi se kumaresk.....

daq nam mai yn4erkat shy eu s le bag bumbak yn kap la dibilii i6tea di la mn din klasa ap las....maneli napastoi...niq alt4eva nish sens ,nish muzika numa o yngynare.....nush kyt de prost treb s fii k sa le plaka a6a cv...yntzeleg yn sat lipsa de informare da deam ys de 2 ani yn ungheni...nu se uita k lumea yi 4ivilizata...pe a lor o tzyn shy 6el mai klasna kynd merg pe drum merg o 6aika shi din trubka kynta meneli...las blea sa6i eie nau6ni6i shi s askulte sanato6i...nu trb s demonstreze ka askulta maneli...nish nus dau seama kyt de tare se ynjosesk...


Пропала зеленая собака, правый рог спилен, копыта не подкованы. Нашедшего просьба обратиться к психиатру :)
 
Informati despre membru
villmon Data: Luni, 17.11.2008, 17:54 | Masaj nr: # 44
Ghost
Grupul: Membru1
Mesaje: 391
Status: In Hell
fiekare ku mentalitatea lui....
nu dak omul cela nu intzelege sensul altui gen de muzika dekit manele....eu kred ka ei de atata sh raman pe lok sh nu evolueaza...pt ka manelele nu duk la evolutzie...
sunt simpli shi limitatzi,la gandire,la fapte,komportament...
krezi ka oamenii kare askulta manele pot fi apreciatzi shi repektatzi dupa cva?nu kred...
kand e o petrecere,mai intzeleg,dar intruna sa askultzi da dovada de idiotizm....


Ты говоришь, я демон? Так и есть,
Со мною не видать тебе удачи.
Навеки мое дело - зло и месть,
Для демона не может быть иначе!
 
Informati despre membru
o_su4ika Data: Marti, 18.11.2008, 11:30 | Masaj nr: # 45
Reaper
Grupul: Membru1
Mesaje: 462
Status: In Hell
villmon, nu vrei s vii sa le zi4i 4eai zis amu la a mei din grupa poate pe tn te vor yntzalege...daq le zik eu nu ajunge la ei...zik k la mn rokul yi dibilizm...k ma strik ku el shi akolo nui nik frumos numa muzika tare shi gata....hmmm defapt nish nau kum s yntzeleaga daq ys limitatzi...

Пропала зеленая собака, правый рог спилен, копыта не подкованы. Нашедшего просьба обратиться к психиатру :)
 
Forum » Rock Zone » Critica!!! » manele ! (offff)
  • Страница 3 из 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Поиск:


Copyright MyCorp © 2006
Хостинг от uCoz