Joi, 02.05.2024, 09:48Добро пожаловать! Guest Rocker | RSS
 
Pagina principala | Iarba,tigara sau alcoolul?? - Страница 2 - Forum | Регистрация | Вход
[ Mesaje noi · Membri · Reguli · Cauta · RSS ]
Userii care ne-au vizitat in urmatoarele 24ore
  • Страница 2 из 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum » LOUNGE » Putin de toate... » Iarba,tigara sau alcoolul??
Iarba,tigara sau alcoolul??
Iarba,tigara sau alcoolul??
1. Iarba [ 3 ] [50.00%]
2. Tigara [ 2 ] [33.33%]
3. Alcoolul [ 1 ] [16.67%]
Всего ответов: 6
Informati despre membru
DeViL_DRiVeR Data: Miercuri, 26.09.2007, 19:59 | Masaj nr: # 16
Satan
Grupul: Admin
Mesaje: 605
Status: In Hell
Quote (morana)
auzitzi mey...

Morana, nu te EMOtiona asa biggrin . Am glumit smile .


 
Informati despre membru
morana Data: Miercuri, 26.09.2007, 23:21 | Masaj nr: # 17
Oman
Grupul: Membru1
Mesaje: 52
Status: In Hell
EMOtiona??

remember my name...youl'll be screaming it in the end!!
 
Informati despre membru
Umbra Data: Joi, 27.09.2007, 17:54 | Masaj nr: # 18
Vampire
Grupul: Membru1
Mesaje: 200
Status: In Hell
hmh de fapt as zice simplu....nu ti place tie aceste ...nu fa ....consideri absurd asa sa fie pentru tine....
cum s-a mai spus e alegerea ta....da sau nu ....tot nu suporti consecintele oricum rapsuns dat.....
.asa k ca dupa parerea mea .....consumati numa nu abuzati .....si nu deveniti independenti de chestia asta
! tongue


Aer.Cer.Pamint.Ceata.Ploaie.Vint.Tacere.Durere.Pling.Cruce.Tarina.Mormint
 
Informati despre membru
alternative Data: Joi, 27.09.2007, 21:00 | Masaj nr: # 19
Rocker
Grupul: Membru
Mesaje: 2
Status: In Hell
Quote (rock_angel)
si nu deveniti independenti de chestia asta

Cred ca dependentzi vroiai sa zici. Da vapsheto faca cine ce-o vrea! are cap raspunda! :))


Pe masura ce crestem descoperim ca pana si persoana care nu trebuia sa te dezamageasca vreodata, probabil o va face.
 
Informati despre membru
DeViL_DRiVeR Data: Joi, 27.09.2007, 21:29 | Masaj nr: # 20
Satan
Grupul: Admin
Mesaje: 605
Status: In Hell
Iaraba vashe ii blea pentru raperi si nigheri!!! Rockerii daca si consuma drogurile, ap injectii,prafuri, pastile sau alte substante chimice biggrin .Eu de exemplu urasc iarba! Eu prefer rachiu, Whiskey si koniac.Se poate si vin, si dupa toate aestea vreo 2-3 beri biggrin . Asta-i... Da catare ii treaba, alegerea si sanatatea voastra.
Quote (morana)
EMOtiona??

Nu, din nou am glumit biggrin .


 
Informati despre membru
villmon Data: Duminica, 30.09.2007, 18:56 | Masaj nr: # 21
Ghost
Grupul: Membru1
Mesaje: 391
Status: In Hell
fudge evil evil evil evil
nush ce va fuck....karoce mi-e greu pe suflet kum vad ka va distrugetzi in van....at neh**i delati kum s-ar spune....


Ты говоришь, я демон? Так и есть,
Со мною не видать тебе удачи.
Навеки мое дело - зло и месть,
Для демона не может быть иначе!
 
Informati despre membru
BloodMage Data: Duminica, 30.09.2007, 20:00 | Masaj nr: # 22
Admin
Grupul: Admin
Mesaje: 557
Status: In Hell
Quote (DeViL_DRiVeR)
Iaraba vashe ii blea pentru raperi si nigheri

II pt dinshii da ian zi ca nu ai inshercat-o nishodata?
Quote (villmon)
nush ce va fuck....karoce mi-e greu pe suflet kum vad ka va distrugetzi in van....at neh**i delati kum s-ar spune....

Eu unu chia nu inteleg persoanele care mor daca nu vira in trinshii oliaka di iarba....O iaca un pahar de vin,50gr sau o ere,2,3...asta da..asta ii viatza!!


 
Informati despre membru
DeViL_DRiVeR Data: Duminica, 30.09.2007, 20:03 | Masaj nr: # 23
Satan
Grupul: Admin
Mesaje: 605
Status: In Hell
Quote (Moby_X)
II pt dinshii da ian zi ca nu ai inshercat-o nishodata?

Da ca cum tu n-ai ascultat rap niciodata dry ... Normal ca am fumato, si nu odata, da nu mo rupt deloc. In orice caz la mine Tigarile si Rachiu-i la putere cool !!!


 
Informati despre membru
villmon Data: Miercuri, 03.10.2007, 17:03 | Masaj nr: # 24
Ghost
Grupul: Membru1
Mesaje: 391
Status: In Hell
apu` sa intzeleg ka eu vapshe n-am ce face pe aici....nu intzeleg blea shi-i ku voi....makar sa nu te viibeshti ku asta ka fumezi,ka bei(asta-i la totzi)shi ka te droghezi....da asta tipa-i pizdos...eshti respektat dak fumezi iarba...no komment...loome imatura la mozg...

Ты говоришь, я демон? Так и есть,
Со мною не видать тебе удачи.
Навеки мое дело - зло и месть,
Для демона не может быть иначе!
 
Informati despre membru
DeViL_DRiVeR Data: Simbata, 20.10.2007, 02:29 | Masaj nr: # 25
Satan
Grupul: Admin
Mesaje: 605
Status: In Hell
Quote (Moby_X)
ce folositi mai des din aceste 3 lucruri?? eu de exemplu cam pe toate citeodata depinde de dispozitie shi mai depinde shi de companie shi tot asha!!

Villmon, asta-i tema? Ap de care viibeala spui dar? Oamenilor a fost data intrebarea, ei si raspund,nu? Pursimplu nu cred ca te va asculta cineva.Omul va lepada asta cind o sa vree el sau cind o sa fie nevoit sa faca asta ori o sa continuie asta pinacind nu ii va veni pizdetzu.Asta e. Nu cred ca-i normal sa-l comentezi aici pe cineva, caci nui folos smile .

Добавлено (Сегодня, 02:29)
---------------------------------------------
Si inca ceva, alcoolul si drogurile aduc omului un caif, un relax etc. Vezi Villmon, esti in contra acestor chestii, si eu te inteleg! Pursimplu oamenii inteleg asta numai dupa ce au suferit,e si normal,asa suntem noi.Omul nu poate sa inteleaga de inainte, la ce poate sa aduca tot asta,sau mai corect spus, el intelege,dar nu simte asta. Simte numai atunci, cind este deja tirziu.Asa a fost, asa va fi si asa si va continua.Nu esti in stare tu sau eu sau altcineva sa schimbe asta.


 
Informati despre membru
villmon Data: Simbata, 27.10.2007, 00:26 | Masaj nr: # 26
Ghost
Grupul: Membru1
Mesaje: 391
Status: In Hell
Quote (alternative)
Numai ca pana nu ajungi tu, nu-i crezi pe cei maturi

ai dreptate....dar kare e motivu` ka te apuci de toate aceste pakate ka"tzigara,iarba shi alkoolul?la o virsta ka asta oare poate exista vreun motiv?avetzi kopii de hranit...kasa nu avetzi sau suntzetzi plini de eshekuri shi probleme?ciota nu kred ka-i asha....


Ты говоришь, я демон? Так и есть,
Со мною не видать тебе удачи.
Навеки мое дело - зло и месть,
Для демона не может быть иначе!
 
Informati despre membru
BloodMage Data: Duminica, 04.11.2007, 15:31 | Masaj nr: # 27
Admin
Grupul: Admin
Mesaje: 557
Status: In Hell
de la o simpla prostie te apuci de astea...o data ai incercat,a doua oara shi seo!!! viata merji inainte tongue

 
Informati despre membru
E-u-p-h-o-n-i-C Data: Luni, 05.11.2007, 17:58 | Masaj nr: # 28
Vampire
Grupul: Moderator
Mesaje: 246
Status: In Hell
mda kakaia raznitsa kurit piot kolitsa kajdii reshaet za sebia

Sex , drogs and DEATHMEtal
 
Informati despre membru
o_su4ika Data: Luni, 07.04.2008, 18:36 | Masaj nr: # 29
Reaper
Grupul: Membru1
Mesaje: 462
Status: In Hell
DeViL_DRiVeR,daq 6tii toate astea dc nu renutzi..dc trb sa patza6ti cv ca mai apoi sa yntzelegi efectul negativ?6i nu cred ca a6a mare relax ai dupa shi bei.....ei ladna az ai baut da a doua zi?nutzi vine sa spui ca nu vei mai be,fuma?

shi kum zi6i k prime6ti de la asta relaxare nus deakord..astai pe un timp....shi 4e relaxare ytzi trb...parq ai vrea sa scapi de prob pe care le ai.... Syntem tineri nah sa ne kalishim org de pe amu... marog trb de yncercat cap sa 6tii cei bun,rau...da nish kiar a6a... daq te gynde6ti mai bine potzi avea shi fara asta relaxare.... Daq vei lasa sa vez ka vei fi myndru de tine,vei demonstra ca e6ti tare de caracter...


Пропала зеленая собака, правый рог спилен, копыта не подкованы. Нашедшего просьба обратиться к психиатру :)
 
Forum » LOUNGE » Putin de toate... » Iarba,tigara sau alcoolul??
  • Страница 2 из 2
  • «
  • 1
  • 2
Поиск:


Copyright MyCorp © 2006
Хостинг от uCoz