Simbata, 20.04.2024, 12:15Добро пожаловать! Guest Rocker | RSS
 
Pagina principala | Aveti nostalgie de orasul vostru??? - Страница 2 - Forum | Регистрация | Вход
[ Mesaje noi · Membri · Reguli · Cauta · RSS ]
Userii care ne-au vizitat in urmatoarele 24ore
  • Страница 2 из 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Forum » Rock Zone » Home Sweet Home.... » Aveti nostalgie de orasul vostru???
Aveti nostalgie de orasul vostru???
Informati despre membru
BloodMage Data: Joi, 12.04.2007, 20:37 | Masaj nr: # 1
Admin
Grupul: Admin
Mesaje: 557
Status: In Hell
oare chiar aveti sau doar is numai spusele din aceasta???mie de exemplu orasul Ungheni imi place la nebunie cum sar zice ii un oras simplu frumusel (urit in unele lucrur da na.. asta e) ai unde sa te distrezi sa te simti liber shi tot asha??Voi ce ziceti??



Ultima data redactat de Pok - Duminica, 06.05.2007, 20:47
 
Informati despre membru
EmilyTheStrange Data: Miercuri, 06.06.2007, 23:22 | Masaj nr: # 16
Oman
Grupul: Membru1
Mesaje: 75
Status: In Hell
mdea...nostalgie cica...pai citodata da...dar in fond...nu prea...pentru ca nu prea ai perspective acolo nici o sansa sa ajungi cineva si sa traiesti si sa cistigi bine...asa de petrecut vacantele cu prietenii e ok...dar mai departe...

I love being in the graveyard...
 
Informati despre membru
DeViL_DRiVeR Data: Simbata, 09.06.2007, 05:13 | Masaj nr: # 17
Satan
Grupul: Admin
Mesaje: 605
Status: In Hell
Da chiar dintr-o parte nu aveti dreptate! 99% de nostalgie consta in prieteni,cunoscuti,neamuri etc. Pe mine de exemplu nu ma atrage acasa din cauza orasului, si cred ca asta se refera la toti! Eu am nostalgie de prieteni,prikoale,bautura si asa mai departe cool ... Intr-un cuvinte Sex, Drugs & Rock'n Roll angry !!!

 
Informati despre membru
E-u-p-h-o-n-i-C Data: Simbata, 09.06.2007, 19:36 | Masaj nr: # 18
Vampire
Grupul: Moderator
Mesaje: 246
Status: In Hell
да всеё это дерьмо друзья родственики главное чтоб те хорошо было а друзей можно
везде наити . Тем кто покинул это сраную долбануб страну respect


Sex , drogs and DEATHMEtal
 
Informati despre membru
BloodMage Data: Duminica, 01.07.2007, 00:35 | Masaj nr: # 19
Admin
Grupul: Admin
Mesaje: 557
Status: In Hell
E-u-p-h-o-n-i-C, vad ca tu cauti cit mai rapidi sa scapi di Moldova...shi care ii problema??di shi nu pleshi??eu sa fost in locu ta dimult plecat mai ales ca te zaibesk tati prikoalele care se fac acolo!!!

 
Informati despre membru
E-u-p-h-o-n-i-C Data: Duminica, 15.07.2007, 18:55 | Masaj nr: # 20
Vampire
Grupul: Moderator
Mesaje: 246
Status: In Hell
Moby_X, ne vsio tak prosto kak te kajetsa .

Sex , drogs and DEATHMEtal
 
Informati despre membru
o_su4ika Data: Simbata, 05.04.2008, 00:40 | Masaj nr: # 21
Reaper
Grupul: Membru1
Mesaje: 462
Status: In Hell
yn ce priveshte orashelul e frumos.... a luat primul lok din cele mai curate orashe ale tzarii...mai ales primavara se dezvaluie adevarata frumusetze a lui....yn genere ymi pla4e orashul,persoanele care traiesk aici,prietenii pe care-i am sunt de aur...nu cred ca voi mai gasi asha persoane nikaeri..... akolo yn strainatate nimeni nare nevoie de tine da aici macar te simtzi printre ai tai kum se spune..."fie piinea buna,rea tot mai buna-i in tara ta"

Пропала зеленая собака, правый рог спилен, копыта не подкованы. Нашедшего просьба обратиться к психиатру :)
 
Informati despre membru
villmon Data: Luni, 07.04.2008, 18:56 | Masaj nr: # 22
Ghost
Grupul: Membru1
Mesaje: 391
Status: In Hell
o nostalgie ahuitelinaya....schizofrenika....ashe a devenit....nush...m-am saturat de acest orass...dar kand plek undva po liubomu vreu akasa...

Ты говоришь, я демон? Так и есть,
Со мною не видать тебе удачи.
Навеки мое дело - зло и месть,
Для демона не может быть иначе!
 
Informati despre membru
o_su4ika Data: Luni, 07.04.2008, 23:46 | Masaj nr: # 23
Reaper
Grupul: Membru1
Mesaje: 462
Status: In Hell
rareori se yntympla sa plek shi eu pe la tabere,mari,muntzi(numi prea pla4e sa merg cu autobuzul) dar odata 4e ma yntork ynapoi park vin ku totul yn alta lume,yn perioada kynd am lipsit sa schimbat chite cv,shi kynd vin totul ymi pare a6a de frumos shi de interesant....mai apoi totul revine ynapoi

Пропала зеленая собака, правый рог спилен, копыта не подкованы. Нашедшего просьба обратиться к психиатру :)
 
Informati despre membru
villmon Data: Luni, 14.04.2008, 19:55 | Masaj nr: # 24
Ghost
Grupul: Membru1
Mesaje: 391
Status: In Hell
ap` asha e....aishi aspektu` orashului se skimba...oamenii delok...tot ashe ramin...

Ты говоришь, я демон? Так и есть,
Со мною не видать тебе удачи.
Навеки мое дело - зло и месть,
Для демона не может быть иначе!
 
Informati despre membru
o_su4ika Data: Marti, 15.04.2008, 09:10 | Masaj nr: # 25
Reaper
Grupul: Membru1
Mesaje: 462
Status: In Hell
pai ka sa skimbam cv trb sa yncepem mai yntyi de la noi..... shi orkum nu putem sai impunem sa se skimbe ympotriva vointzei lor...asta depinde de fiecare dintre noi trebuie sa le dam un imbold shi poate va merge (chestia k yn ultima vreme aproape totzi se duk la biserika...unu o spus cai la moda shi deam totzi se duk k s nu ramyie yn urma ku moda,da orkum nu se duk din pla4ere...)

Пропала зеленая собака, правый рог спилен, копыта не подкованы. Нашедшего просьба обратиться к психиатру :)
 
Informati despre membru
villmon Data: Marti, 15.04.2008, 19:20 | Masaj nr: # 26
Ghost
Grupul: Membru1
Mesaje: 391
Status: In Hell
lumea nu pleaka ka-i la moda...lumea nu-shi poate kapata existentza aici...sa fim realishti...nu avem chances...

Ты говоришь, я демон? Так и есть,
Со мною не видать тебе удачи.
Навеки мое дело - зло и месть,
Для демона не может быть иначе!
 
Informati despre membru
o_su4ika Data: Miercuri, 16.04.2008, 22:40 | Masaj nr: # 27
Reaper
Grupul: Membru1
Mesaje: 462
Status: In Hell
da ka stat aparte nu prea...nu avem nimik valoros...uzine...6antiere....da e greu...da mie orkum ymi va fi dor peste ani de a4est ora6....

Пропала зеленая собака, правый рог спилен, копыта не подкованы. Нашедшего просьба обратиться к психиатру :)
 
Informati despre membru
DeViL_DRiVeR Data: Duminica, 29.06.2008, 04:04 | Masaj nr: # 28
Satan
Grupul: Admin
Mesaje: 605
Status: In Hell
Quote (villmon)
umea nu pleaka ka-i la moda...lumea nu-shi poate kapata existentza aici...sa fim realishti...nu avem chances...

Crede-ma, ca in alte tari, strainul tot nu are shanse! Normal ca se traieste putin mai bine. Dar daca de comparat toate faptele... Ii aproape egal...


 
Informati despre membru
BloodMage Data: Duminica, 29.06.2008, 10:33 | Masaj nr: # 29
Admin
Grupul: Admin
Mesaje: 557
Status: In Hell
nostalgie..shi nostalgie poti avea di un oras plin di bortzi,undi marshutka costa 3lei??? biggrin biggrin nush cum voua da nia ini plashi Ungheniul macar ca ii oliaka levii din multe puncte di vedere da merji...in strainatate ii ghini da tot, doru di casa te atrage foarte tari!

 
Informati despre membru
DeViL_DRiVeR Data: Duminica, 29.06.2008, 14:29 | Masaj nr: # 30
Satan
Grupul: Admin
Mesaje: 605
Status: In Hell
3 lei deama marshrutka??? Dao-n sula... biggrin Blea, moldova noastra ii renumita in micshorarea salariului shi ridicare pretzurilor. Cind o sa fie alegerile prishedintelui? Vreu sa votez,n-am mai votat nici odata,eram mititel biggrin .

 
Forum » Rock Zone » Home Sweet Home.... » Aveti nostalgie de orasul vostru???
  • Страница 2 из 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Поиск:


Copyright MyCorp © 2006
Хостинг от uCoz