Duminica, 05.05.2024, 23:48Добро пожаловать! Guest Rocker | RSS
 
Pagina principala | Sinuciderea?pro ,contra indiferent! - Страница 2 - Forum | Регистрация | Вход
[ Mesaje noi · Membri · Reguli · Cauta · RSS ]
Userii care ne-au vizitat in urmatoarele 24ore
  • Страница 2 из 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum » LOUNGE » Discutii, aberatii, prostii, tampenii, diverse » Sinuciderea?pro ,contra indiferent!
Sinuciderea?pro ,contra indiferent!
Informati despre membru
DeViL_DRiVeR Data: Duminica, 16.12.2007, 01:06 | Masaj nr: # 16
Satan
Grupul: Admin
Mesaje: 605
Status: In Hell
Quote (E-u-p-h-o-n-i-C)
Ia ne bog i ot menia nichio ne zavisit

Soglasen na vseo 100%!
4elovek doljen sam spravleatisea so svoimi problemami, a ne svalivati vseo drughim.
A 4to na s4et samo-ubiistva tak zdesi vi nemnogo o6ibaitesi na s4et togo 4to eto slabie liudi.Naprotiv nado obladati o4eni silinim duhom, ubiti sebea mojet daleko ne kajdii. Naprimer u menea nikogda daje misli ob etom ne poevlealasi. Voob6em 4e zdesi govoriti? Ot na6ih terok samoubiistv meni6e ne stanet, kajdii re6aet za sebea. Ea s4itaiu 4to esli tebe dana jizni, to eto ne obeazivaet tebea projivati ee.Vsegda esti vibor, prosto nado u4itovati tot fakt 4to vtoroi jizni uje ne budet i 4to posle sebea ti ostavleae6i mnogo gore bliskim tebe liudeam.Tak 4to horo6o podumaite prejde 4em prineati kakoe-to re6enie!


 
Informati despre membru
villmon Data: Duminica, 27.01.2008, 19:18 | Masaj nr: # 17
Ghost
Grupul: Membru1
Mesaje: 391
Status: In Hell
off.....iar mi-am adus aminte de sinucidere.....ku asha viatza realino potzi sa te ushizi......nush tre sa ma gindesk la asta....e interesanta propunere...da datzi shi nishte sfaturi sau modalitatzi....ashtept kit mai kurind....

Ты говоришь, я демон? Так и есть,
Со мною не видать тебе удачи.
Навеки мое дело - зло и месть,
Для демона не может быть иначе!
 
Informati despre membru
Umbra Data: Duminica, 02.03.2008, 22:28 | Masaj nr: # 18
Vampire
Grupul: Membru1
Mesaje: 200
Status: In Hell
siniuciderea - solutie pentru unii , problema pentru altzii!
nu noi ne am dat viata k s putem hotari so lasam sau s ni o luam!

scurt , clar si cuprinzator


Aer.Cer.Pamint.Ceata.Ploaie.Vint.Tacere.Durere.Pling.Cruce.Tarina.Mormint
 
Informati despre membru
villmon Data: Miercuri, 05.03.2008, 20:51 | Masaj nr: # 19
Ghost
Grupul: Membru1
Mesaje: 391
Status: In Hell
TAK AMI DATZI NISHTE PROPUNERI SAU NU?

Ты говоришь, я демон? Так и есть,
Со мною не видать тебе удачи.
Навеки мое дело - зло и месть,
Для демона не может быть иначе!
 
Informati despre membru
o_su4ika Data: Miercuri, 26.03.2008, 17:53 | Masaj nr: # 20
Reaper
Grupul: Membru1
Mesaje: 462
Status: In Hell
villmon propuneri nimeni nu poate satzi dea...tu doar potzi sa faci ni6te concluzii cu referire la tine din cele ce urmeaza sa le spun.Am citit cu atentzie fiecare din comentariile voastre yn majoritatea cazurilor sunt de acord,un lucrul nu e drept persoanele care hotarask sa se sinucida nu sunt slabi de caracter...spre exemplu eu aveam un gynd de vrio 3 zile sa ma sinucid sa nu credetzi ca nam ce face shi de bine ce mii nu mai vreau sa traiesk pur shi simplu yn acea clipa parca nu eram eu aveam banuileli,neclaritatzi parca cineva yntradins ma ympingea so faq ...sunt a6a momente kyn fiecare din noi are depresie unii pt a se calma beau,altzii primesk preparate interzise,altzii yi ynvinuesk pe cei apropiatzi yn prob lor...fumatul ca sursa de calmare e inutil eu am ajuns la concluzia aceasta din cauza unei persoane la care pyna yn ziua de az tzin foarte mult.... Viatza mi-a dat-o Dumnezeu shi numai el e yn putere sa mi-o ia...6titzi poate ca atunci cynd yi yngroapa pe cei care s-au sinucis yi yngroapa la margina gardului yn cimitir.... ei ramyn izgonitzi de Dumnezeu shi nu sunt yngropatzi de preot ...sufletul lor plute6te undeva yntre cer shi pamynt... Yn momentul yn care am hotaryt sa ma sinucid iam sunat acelei persoana shi iam spus totul... ca raspuns am avut un repro6 " Si ce prin faptul asta a6 vrea sa arat,mia spus ca nui va fi mila de mine shi ca odata ce o voi face ma va dispretzui...shi plus la toate voi lasa yn urma mea multe lacrimi...." poate ca datorita acelui sunet mai traiesk az shi daq avetzi cv ce va doare shi ajungetzi la asha concluzii mai bine consultatziva cu cineva care va poate yntzelege...

Добавлено (26.03.2008, 17:53)
---------------------------------------------
evenimentul asta sa yntymplat undeva doi-3 ani ynainte de ziua mea de na6tere... un prieten ma ofensat din cauza ca miam expus parerea despre comportamentul sau in legatura cu alte persoane... fiind ynca mica luam totul la inima shi credeam ca odata ce el mia zis ca mai bine ar fi fost fara mine pe pamynt ca le aduq tuturor numai rele am shi hotaryt ,cind lam sunat el shia yntzeles gre6eala eram yn fine suparata dar azi yi sunt multzumita ca ma reconvins


Пропала зеленая собака, правый рог спилен, копыта не подкованы. Нашедшего просьба обратиться к психиатру :)
 
Forum » LOUNGE » Discutii, aberatii, prostii, tampenii, diverse » Sinuciderea?pro ,contra indiferent!
  • Страница 2 из 2
  • «
  • 1
  • 2
Поиск:


Copyright MyCorp © 2006
Хостинг от uCoz