Vineri, 19.04.2024, 21:42Добро пожаловать! Guest Rocker | RSS
 
Pagina principala | Eu m-am zaibit... - Forum | Регистрация | Вход
[ Mesaje noi · Membri · Reguli · Cauta · RSS ]
Userii care ne-au vizitat in urmatoarele 24ore
  • Страница 1 из 1
  • 1
Forum » LOUNGE » Discutii, aberatii, prostii, tampenii, diverse » Eu m-am zaibit...
Eu m-am zaibit...
Informati despre membru
villmon Data: Simbata, 09.02.2008, 21:51 | Masaj nr: # 1
Ghost
Grupul: Membru1
Mesaje: 391
Status: In Hell
Ce-am putea noi sa skimbam?kum putem noi sa traim....sa afirmam ka traim da nu sa ne ducem zilele ka un sak plin...kum sa ne facem viatza mai interesanta?

Ты говоришь, я демон? Так и есть,
Со мною не видать тебе удачи.
Навеки мое дело - зло и месть,
Для демона не может быть иначе!
 
Informati despre membru
BloodMage Data: Luni, 11.02.2008, 20:27 | Masaj nr: # 2
Admin
Grupul: Admin
Mesaje: 557
Status: In Hell
villmon, asta in ce sens??sa schimbam viata in general..tipa economic,politic la tatzi sau doar pentru noi???

 
Informati despre membru
villmon Data: Marti, 12.02.2008, 15:07 | Masaj nr: # 3
Ghost
Grupul: Membru1
Mesaje: 391
Status: In Hell
doar pt noi personal....kum satzi faci viatza sa fie viatza....

Ты говоришь, я демон? Так и есть,
Со мною не видать тебе удачи.
Навеки мое дело - зло и месть,
Для демона не может быть иначе!
 
Informati despre membru
Umbra Data: Simbata, 23.02.2008, 14:30 | Masaj nr: # 4
Vampire
Grupul: Membru1
Mesaje: 200
Status: In Hell
hm...interesant subiectyl....nu faci nimic....fiecare isi are viata lui odat ce vrei so schimbi incepe de la tine...dar uneori nu ai ce schimba..vapse ii un subiect delicat depinde tot de persoana si ce viata are...nu poti uita ce a fost...nu potsi s nu ti temi ce va fi...nu potsi s ti incalci pe tine insuti si multe alte chestii

Aer.Cer.Pamint.Ceata.Ploaie.Vint.Tacere.Durere.Pling.Cruce.Tarina.Mormint
 
Informati despre membru
villmon Data: Miercuri, 05.03.2008, 20:57 | Masaj nr: # 5
Ghost
Grupul: Membru1
Mesaje: 391
Status: In Hell
epa!ap asta e!ka nimeni nu gaseshte raspuns!tatzi traiesk da nu shtiu kum traiesk shi de ce traiesk...fara skopuri...

Ты говоришь, я демон? Так и есть,
Со мною не видать тебе удачи.
Навеки мое дело - зло и месть,
Для демона не может быть иначе!
 
Informati despre membru
o_su4ika Data: Miercuri, 26.03.2008, 16:36 | Masaj nr: # 6
Reaper
Grupul: Membru1
Mesaje: 462
Status: In Hell
eu nu cred ca trb sa ne skimbam....dup parerea mea fiecare din noi deja sa format ca personalitate are ideile lui,conceptziile sale... interese ,scopuri....nu zik ca nui bine sa ne skimbam uneori o skimbare ne face bine... dar de multe ori schimbundu-ne ii dezamagim pe cei din jurul nostru pe pers care yntradevar tzin la noi...... Daq totu6i ma6 hotary sa ma skimb ar fi din motivul ca din cauza comportamentului,vorbelor....mele iash produce altora incomoditatzi,neplaceri.....nu ziq ca trb sa depindem de parerea cuiva sau sa ne lasam condu6i pur shi simplu respect parerea altora shi daq e cauzul procedez cum e corect...

Пропала зеленая собака, правый рог спилен, копыта не подкованы. Нашедшего просьба обратиться к психиатру :)
 
Informati despre membru
villmon Data: Simbata, 19.04.2008, 11:15 | Masaj nr: # 7
Ghost
Grupul: Membru1
Mesaje: 391
Status: In Hell
eu li4ina nu am de gand sa ma skimb...shi kum blea sa ma skimb?prosta ai luat shi te-ai skimbat?asta nu-i haina kare o potzi da jos shi lua alta...e vorba de cva mult mai solid...shi nafiga sa ma skimb?ka sa le plaka altora shi mie nu?shi huinea!

Ты говоришь, я демон? Так и есть,
Со мною не видать тебе удачи.
Навеки мое дело - зло и месть,
Для демона не может быть иначе!
 
Informati despre membru
o_su4ika Data: Simbata, 19.04.2008, 13:27 | Masaj nr: # 8
Reaper
Grupul: Membru1
Mesaje: 462
Status: In Hell
nu e trs sa le pla4i altora...te skimbi ka satzi plaka ynsu6i tzie....ai kapul tau shi doar tu hotara6ti 4e sa fa4i ku viatza ta....oleaq mai hotarask shi parintziii...da orkum yn final tot tu decizi...

Пропала зеленая собака, правый рог спилен, копыта не подкованы. Нашедшего просьба обратиться к психиатру :)
 
Informati despre membru
villmon Data: Luni, 21.04.2008, 18:53 | Masaj nr: # 9
Ghost
Grupul: Membru1
Mesaje: 391
Status: In Hell
da dak mi-e pohui de faptu` kum arat shi de faptu` kum gandesk....kare-i faza pin` la urma ka nu ma vrubesk...nahuia?she sa skimbi kand nu ai ce skimba....paru`...fatza....potzi s-o skimbi...da ce-i in suflet nu ai kum...shi mai ales karakteru` format...acestea-s amprente din kopilarie...nu potzi shterge shi korekta nik...

Ты говоришь, я демон? Так и есть,
Со мною не видать тебе удачи.
Навеки мое дело - зло и месть,
Для демона не может быть иначе!
 
Informati despre membru
o_su4ika Data: Marti, 22.04.2008, 07:56 | Masaj nr: # 10
Reaper
Grupul: Membru1
Mesaje: 462
Status: In Hell
eu nu6tiu eu vb dsp mineeu yntro sekunda pot sa ma skimb astfel ca nimeni sa nu ma kunoaska am a6a huiuri eu

Пропала зеленая собака, правый рог спилен, копыта не подкованы. Нашедшего просьба обратиться к психиатру :)
 
Informati despre membru
cerepuha Data: Simbata, 08.08.2009, 01:26 | Masaj nr: # 11
Rocker
Grupul: Membru
Mesaje: 9
Status: In Hell
daca viatza cuiva nu pare atit de interesanta doar de el depinde sa o faca mai activa....eu de ex ash esi mai des cu prietenii,as face noi cunostinte...emmm,nsi nush...la mine parq tot normal)
 
Informati despre membru
o_su4ika Data: Simbata, 15.08.2009, 10:00 | Masaj nr: # 12
Reaper
Grupul: Membru1
Mesaje: 462
Status: In Hell
Quote (cerepuha)
daca viatza cuiva nu pare atit de interesanta doar de el depinde sa o faca mai activa....eu de ex ash esi mai des cu prietenii,as face noi cunostinte...emmm,nsi nush...la mine parq tot normal)

de 4e ai e6i mai des?ai fa4e kuno6tintze?shi a6a o potzi fa4e far k s te skimbi..nu yntzeleg 4e te ynkurka..

eu deo vreme tare vreu s ma skimb dar numi reu6e6te..yn4erk s nu fiu dry atyt de kredula shi s fiu mai ynkisa..da numi reu6e6te eu dup firea mea sunt komunikabila..shi nu pot s nu vb sau s prietrenesk ku cnv kiar daq yl 6tiu mai putzin deo zi..a6as eu ,,shi prin bunatatea asta a mea nu odat am pierdut..


Пропала зеленая собака, правый рог спилен, копыта не подкованы. Нашедшего просьба обратиться к психиатру :)
 
Forum » LOUNGE » Discutii, aberatii, prostii, tampenii, diverse » Eu m-am zaibit...
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:


Copyright MyCorp © 2006
Хостинг от uCoz