Simbata, 20.04.2024, 01:31Добро пожаловать! Guest Rocker | RSS
 
Pagina principala | Fotografii cu persoanele care ne plac... - Forum | Регистрация | Вход
[ Mesaje noi · Membri · Reguli · Cauta · RSS ]
Userii care ne-au vizitat in urmatoarele 24ore
  • Страница 1 из 1
  • 1
Forum » LOUNGE » Discutii, aberatii, prostii, tampenii, diverse » Fotografii cu persoanele care ne plac...
Fotografii cu persoanele care ne plac...
Informati despre membru
Lucifers_Bride Data: Miercuri, 12.11.2008, 21:28 | Masaj nr: # 1
Monster
Grupul: Membru
Mesaje: 86
Status: In Hell
Astept aici fotografii cu cei mai buni prieteni ai vostri,idoli...sau pur si simplu persoane pe care le stimatsi pentru ceea ce reprezinta sau pentru felul cum arata...fotshi cu grupe sau cintaretsi placatele carora atirna in camera voastra... smile

Would you mind if I killed you?
 
Informati despre membru
villmon Data: Vineri, 14.11.2008, 16:15 | Masaj nr: # 2
Ghost
Grupul: Membru1
Mesaje: 391
Status: In Hell
fanatismul e o slabiciune...nu kred ka merita cineva ka sa-i atarn poza pe peretele din kamera mea...

Ты говоришь, я демон? Так и есть,
Со мною не видать тебе удачи.
Навеки мое дело - зло и месть,
Для демона не может быть иначе!
 
Informati despre membru
Lucifers_Bride Data: Vineri, 14.11.2008, 18:23 | Masaj nr: # 3
Monster
Grupul: Membru
Mesaje: 86
Status: In Hell
villmon,
Mi se pare ca eu nu am spus sa punem fotografii cu persoane pentru care sintem gata sa ne taiem vinele...sau sa sarim de la al 20-lea etaj...sau sa bem un pumn de tablete daca nu o sa o intilnom...nu cred ca e fanatism faptul ca stimezi o persoana pentru ceea ce face...sau ca itsi place cum arata...Am zis mai multe variante...pentru ca si oamenii sint diferitsi...unii au idoli altsii sint contra lor...dar daca acest lucru ii face mai fericitsi...de ce nu?


Would you mind if I killed you?

Ultima data redactat de Lucifers_Bride - Vineri, 14.11.2008, 18:25
 
Informati despre membru
o_su4ika Data: Vineri, 14.11.2008, 21:26 | Masaj nr: # 4
Reaper
Grupul: Membru1
Mesaje: 462
Status: In Hell
Quote (villmon)
villmon,
Mi se pare ca eu nu am spus sa punem fotografii cu persoane pentru care sintem gata sa ne taiem vinele...sau sa sarim de la al 20-lea etaj...sau sa bem un pumn de tablete daca nu o sa o intilnom...nu cred ca e fanatism faptul ca stimezi o persoana pentru ceea ce face...sau ca itsi place cum arata...Am zis mai multe variante...pentru ca si oamenii sint diferitsi...unii au idoli altsii sint contra lor...dar daca acest lucru ii face mai fericitsi...de ce nu?

hmm sunt de a4eea6i parere ku stela...
nu te supara dar cred k nu trb deskisa tema asta...noi majoritatea ne 6tim unul pe altul shi ne 6tim pers la care tzinem,prietenii shi nu kred k are rost sai afi6am... dry


Пропала зеленая собака, правый рог спилен, копыта не подкованы. Нашедшего просьба обратиться к психиатру :)
 
Forum » LOUNGE » Discutii, aberatii, prostii, tampenii, diverse » Fotografii cu persoanele care ne plac...
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:


Copyright MyCorp © 2006
Хостинг от uCoz