Miercuri, 24.04.2024, 19:04Добро пожаловать! Guest Rocker | RSS
 
Pagina principala | Cum arata SATANA? parerile voastre ... - Страница 4 - Forum | Регистрация | Вход
[ Mesaje noi · Membri · Reguli · Cauta · RSS ]
Userii care ne-au vizitat in urmatoarele 24ore
  • Страница 4 из 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Forum » LOUNGE » Discutii, aberatii, prostii, tampenii, diverse » Cum arata SATANA? parerile voastre ...
Cum arata SATANA? parerile voastre ...
Informati despre membru
Lucifers_Bride Data: Simbata, 15.11.2008, 20:01 | Masaj nr: # 46
Monster
Grupul: Membru
Mesaje: 86
Status: In Hell
BloodMage,
In sfirshit si Adminu a dat glas...welcome...hai zi si tu ce crezi!!!Ca aici cam ideile bune s-au terminat...deja ne apucam sa desenam... biggrin


Would you mind if I killed you?
 
Informati despre membru
DeViL_DRiVeR Data: Duminica, 16.11.2008, 01:19 | Masaj nr: # 47
Satan
Grupul: Admin
Mesaje: 605
Status: In Hell
O multzime din noi o sa-l vada. Asa ca nu v-a pierdeti timpul degeaba, ca viata-i unica, si e scumpa fiecare secunda!

Добавлено (16.11.2008, 01:19)
---------------------------------------------
P.S. Pe pamintul nostru pacatos:), is o gramada de oameni care-s si mai jestokie ka Satana!


 
Informati despre membru
o_su4ika Data: Duminica, 16.11.2008, 19:01 | Masaj nr: # 48
Reaper
Grupul: Membru1
Mesaje: 462
Status: In Hell
DeViL_DRiVeR, iaq o pers 4ea expus kam 4eam vrut eu s zik...nejui fignioi maetza...mai bn fa4etzi alt4eva tongue

Добавлено (16.11.2008, 19:01)
---------------------------------------------
sorry
" nehui"


Пропала зеленая собака, правый рог спилен, копыта не подкованы. Нашедшего просьба обратиться к психиатру :)
 
Informati despre membru
Lucifers_Bride Data: Duminica, 16.11.2008, 20:21 | Masaj nr: # 49
Monster
Grupul: Membru
Mesaje: 86
Status: In Hell
DeViL_DRiVeR,
Daca nu are rost sa scriem...de ce mai trebue tema asta? biggrin


Would you mind if I killed you?
 
Informati despre membru
DeViL_DRiVeR Data: Duminica, 16.11.2008, 21:19 | Masaj nr: # 50
Satan
Grupul: Admin
Mesaje: 605
Status: In Hell
Quote (Lucifers_Bride)
Daca nu are rost sa scriem...de ce mai trebue tema asta?

Nu eu am creat-o.


 
Informati despre membru
Lucifers_Bride Data: Duminica, 16.11.2008, 21:51 | Masaj nr: # 51
Monster
Grupul: Membru
Mesaje: 86
Status: In Hell
DeViL_DRiVeR,
Nu... tema e interesanta numai nu stiu de ce fiecare isi apara asa de tare parerea de parca stie ca asta nu e o versiune da chiar realitatea... dry


Would you mind if I killed you?
 
Informati despre membru
o_su4ika Data: Marti, 18.11.2008, 11:53 | Masaj nr: # 52
Reaper
Grupul: Membru1
Mesaje: 462
Status: In Hell
Lucifers_Bride, e parerea mea koom s no apar...daq numi apar parearea shi ymi skib peste fiecare 5 min parerile ynseamna ka nu ma pretzuiesk pe mn ka stau la dubii sau k vreu s fiu 4eea 4e nu sunt...sunt konvinsa kas corekta shi asta e f.bn pt mn..makar a6a eu konsider
e parerea mea..yn 4el mai mare caz ma caracterizeaza atyt pe mn kyt shi gyndirea mea....ymi lasa o semnatura sau o impresie dsp mn....
iaq aja biggrin tongue


Пропала зеленая собака, правый рог спилен, копыта не подкованы. Нашедшего просьба обратиться к психиатру :)
 
Informati despre membru
Lucifers_Bride Data: Miercuri, 19.11.2008, 22:56 | Masaj nr: # 53
Monster
Grupul: Membru
Mesaje: 86
Status: In Hell
biggrin biggrin biggrin biggrin ...Nimeni nu poate sti cum arata intr-adevar Satana...!!!! biggrin biggrin biggrin biggrin
In asa cazuri nici o parere nu e gresita.
Clar,oamenii trebuie sa isi apere parerea...si o facem permanent (cei cu caracter)...dar nu e cazul potrivit pentru ca nici tu nu potsi fi la 100% precisa in ceea ce spui....Sau si tu ascultsi "oamenii sfintsi"ca si villmone biggrin biggrin biggrin biggrin ... In orice caz "mitul religiei"...care a cuprins toata lumea...(sa nu zic alt fel)...pe mine putsin ma intereseaza. smile
 
Informati despre membru
villmon Data: Simbata, 22.11.2008, 14:58 | Masaj nr: # 54
Ghost
Grupul: Membru1
Mesaje: 391
Status: In Hell
iseamna ka eshti un om piredut pe kaile vietzii,mami...omul fara kredintza e un om fara vlaga...imi pare rau pt tine Lucifers_Bride, vei intzelege lukrurile acestea kand te vei konfrunta ku ele...
no offense,dar nu mi-a plakut kum ai ironizat toate vb mele despre religie....i think,eshti un om sarak...pt ka n-ai kredintza!


Ты говоришь, я демон? Так и есть,
Со мною не видать тебе удачи.
Навеки мое дело - зло и месть,
Для демона не может быть иначе!


Ultima data redactat de villmon - Simbata, 22.11.2008, 15:00
 
Informati despre membru
BloodMage Data: Simbata, 22.11.2008, 15:22 | Masaj nr: # 55
Admin
Grupul: Admin
Mesaje: 557
Status: In Hell
villmon, adika toti ateishtii sunt oameni saraci si pierduti?? aici chiar ca ai dat-o in bara....eu mai mult nu vreau sa zic nimic ca de nu se incepe debatituri fara nici un sens

 
Informati despre membru
DeViL_DRiVeR Data: Simbata, 22.11.2008, 15:56 | Masaj nr: # 56
Satan
Grupul: Admin
Mesaje: 605
Status: In Hell
villmon, Om pierdut ii aceala care pe parcursul vietii nu si a facut familie si nu a obtinut fericire in viatza! Credintza in cazul dat foarte putin conteaza. Daca cineva are credintza si nu are ceia ce am scris mai sus, atunci el nu poate fi fericit!
In orice caz omul fara credintza, poate fi mult mai ferecit dekit aceala ce o are!


 
Informati despre membru
Lucifers_Bride Data: Simbata, 22.11.2008, 15:59 | Masaj nr: # 57
Monster
Grupul: Membru
Mesaje: 86
Status: In Hell
villmon,
biggrin biggrin biggrin Nu am credintsa?...Da eu nu cred in tot asta...(nu vreau sa enumer ce)...dar in skimb cred in oameni,in semtimente si dragoste...e ceea cu ce ma confrunt in fiecare zi....
Dar din pacate eu pierd interesul sa ma contrez cu tine si cu prietenele tale...nu vad nici un sens deja in asta...daca tot discursul se limiteaza la chestii ca "religia","oamenii sfintsi"...sau alte lucruri la care nu atrag eu personal nici o atentsie... dry


Would you mind if I killed you?
 
Informati despre membru
suslik Data: Simbata, 22.11.2008, 16:10 | Masaj nr: # 58
Oman
Grupul: Membru1
Mesaje: 41
Status: In Hell
"Антихрист уже здесь, среди вас...
Он смотрит на мир из ваших глаз...
В каждом заронил он зерно темноты,
Может быть он - это я или ты...." (otto dix-antihrist)
eu licina is deakord ku cintekul acesta c in fiekare ii oleack din el .. shi seo.. :P


Едва зайдете ко мне прощайтесь с белым светом
Вы не умрете но вы не знаете об этом!
 
Informati despre membru
villmon Data: Joi, 27.11.2008, 19:06 | Masaj nr: # 59
Ghost
Grupul: Membru1
Mesaje: 391
Status: In Hell
nu va tensionatzi asha la vorbele mele!eu am avut in vedere kredintza da nu religie...
shi omul kare nu krede in nik,kiar sh in propriile sale fortze,nu kre ka obtzine cva..
eu mi-am expus parerea,dar voi ami saritzi in kap...
shink sheva,eu konsider ka sa krezi in oameni,sentimente e o prostie...fiekare se konvinge de asta pe parkursul vietzii sale...


Ты говоришь, я демон? Так и есть,
Со мною не видать тебе удачи.
Навеки мое дело - зло и месть,
Для демона не может быть иначе!
 
Informati despre membru
Lucifers_Bride Data: Joi, 27.11.2008, 21:42 | Masaj nr: # 60
Monster
Grupul: Membru
Mesaje: 86
Status: In Hell
villmon, ..daraga,crede in ce vrei...mie mii indiferent...numai sa nu itsi zic eu ce cred despre "oamenii sfintsi"...si "cartsile" din care "te informezi" tu si in cuvintele carora ai asa de multa incredere...Da!Nu totsi oamenii pot crede in sentimente...Ca si cum nu totsi oamenii pot sa se indragosteasca la prima vedere-de exemplu...Nu totsi oamenii cred in faprul ca ei sint unicii care isi conduc viatsa si care is in stare sa shi-o skimbe in orce moment...De obicei totsi zic ca "asa e soarta" sau ca"asa a vrut domnul"...eu asta am avut in vedere...si nu te grabi sa zici ca cineva vorbeste prostii...fiecare gindeste din punctul sau de vedere...pe care tu nu il cunosti...

Would you mind if I killed you?
 
Forum » LOUNGE » Discutii, aberatii, prostii, tampenii, diverse » Cum arata SATANA? parerile voastre ...
  • Страница 4 из 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Поиск:


Copyright MyCorp © 2006
Хостинг от uCoz