Marti, 30.04.2024, 02:15Добро пожаловать! Guest Rocker | RSS
 
Pagina principala | FIGHT CLUB !!!! - Страница 3 - Forum | Регистрация | Вход
[ Mesaje noi · Membri · Reguli · Cauta · RSS ]
Userii care ne-au vizitat in urmatoarele 24ore
  • Страница 3 из 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Forum » LOUNGE » Discutii, aberatii, prostii, tampenii, diverse » FIGHT CLUB !!!!
FIGHT CLUB !!!!
Informati despre membru
BloodMage Data: Marti, 13.11.2007, 23:20 | Masaj nr: # 31
Admin
Grupul: Admin
Mesaje: 557
Status: In Hell
Quote (DeViL_DRiVeR)
bezprideli6i6i

singur esti unu di aista biggrin !!!
Vapshe in ziua de azi re di ushis tati persoanele EMOtionate!!!


 
Informati despre membru
DeViL_DRiVeR Data: Marti, 13.11.2007, 23:40 | Masaj nr: # 32
Satan
Grupul: Admin
Mesaje: 605
Status: In Hell
Quote (BloodMage)
singur esti unu di aista

Depinde... Sa urli pe strada,sa te imbetzi,sa te kalbaseshti asta-i una biggrin . Da iaka sa omori shi sa furi asta deama... Hotea depinde de la shine sa furi, sa furi de la oameni care-s pizdetz bogati shi care vor sa lese dupa moarte toate milioanele ciinelui sau, in timp ce in alte tari copii mor de foame ap asta alta treaba! Asha oameni vashe trebuie nahui omoritzi! Da eu amu bazaresc de altii. Eu de exemplu dohuia EMO am vazut, da nici odata n-am indraznit sa ma apropii de vreo unu shi sa ma daibesc la el,ii treaba lui.Prosta ne-am spus parerea shi seo! smile

Добавлено (13.11.2007, 23:40)
---------------------------------------------
Shi vashe tema asta e facuta ca sa ne pizdim biggrin . Da cred ca in acest caz toti o sa fie de acord cu ceia ce am scris mai sus! suspect


 
Informati despre membru
BloodMage Data: Marti, 13.11.2007, 23:47 | Masaj nr: # 33
Admin
Grupul: Admin
Mesaje: 557
Status: In Hell
Quote (DeViL_DRiVeR)
Hotea depinde de la shine sa furi, sa furi de la oameni care-s pizdetz bogati shi care vor sa lese dupa moarte toate milioanele ciinelui sau, in timp ce in alte tari copii mor de foame ap asta alta treaba! Asha oameni vashe trebuie nahui omoritzi

asha nii cunoscuta situatia asta!!da iaca nush di undi... biggrin
nish eu nus ratzist prosta daca omu de zaibesti shi te daveshte asha di tari ca nish nu-l poti suporta api...pizdeala in trinshi poate sa shie shi taliban si tigan shi shini n-ar shi!!!


 
Forum » LOUNGE » Discutii, aberatii, prostii, tampenii, diverse » FIGHT CLUB !!!!
  • Страница 3 из 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Поиск:


Copyright MyCorp © 2006
Хостинг от uCoz