Marti, 23.04.2024, 15:35Добро пожаловать! Guest Rocker | RSS
 
Pagina principala | Religia - Страница 2 - Forum | Регистрация | Вход
[ Mesaje noi · Membri · Reguli · Cauta · RSS ]
Userii care ne-au vizitat in urmatoarele 24ore
  • Страница 2 из 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum » LOUNGE » Religie, Filosofie si Ocultism » Religia (kredintza in supranatural)
Religia
Informati despre membru
villmon Data: Luni, 17.09.2007, 17:53 | Masaj nr: # 16
Ghost
Grupul: Membru1
Mesaje: 391
Status: In Hell
sa shtitzi ka Dumnezeu nu uita de nimeni....de mine nu a uitat shi m-a fakut sa-mi dau seama de unele lukruri...sa intzeleg ka viatza aceasta shi cea dupa moarte depinde numai de noi...kum vreai tu sa nu krezi in Dumnezeu dupa ce tzi-a luat jumatate din tine??e imposibil...eu simt ka apropiindu-ma de Dumnezeu ma apropii de sora mea...kare sper e linga Dumnezeu...

Ты говоришь, я демон? Так и есть,
Со мною не видать тебе удачи.
Навеки мое дело - зло и месть,
Для демона не может быть иначе!
 
Informati despre membru
o_su4ika Data: Luni, 07.04.2008, 17:24 | Masaj nr: # 17
Reaper
Grupul: Membru1
Mesaje: 462
Status: In Hell
trist...kiar daq nam kunoskuto ymi pare rau... te admir ai putut sa te luptzi...eu aveam sa dau mynile yn jos...

Пропала зеленая собака, правый рог спилен, копыта не подкованы. Нашедшего просьба обратиться к психиатру :)
 
Informati despre membru
villmon Data: Miercuri, 21.05.2008, 19:50 | Masaj nr: # 18
Ghost
Grupul: Membru1
Mesaje: 391
Status: In Hell
nu kred....Kum kredetzi kum arata Dumnezeu?un kopil ai spunea mamei sale:-mama,shtii,Dumnezeu e atit de mare, e Universul...shi totodata e atit de mik ka poate intra in inima mea...
frumos spus..


Ты говоришь, я демон? Так и есть,
Со мною не видать тебе удачи.
Навеки мое дело - зло и месть,
Для демона не может быть иначе!
 
Informati despre membru
o_su4ika Data: Joi, 22.05.2008, 09:53 | Masaj nr: # 19
Reaper
Grupul: Membru1
Mesaje: 462
Status: In Hell
da yntradevar frumos kopii judeka mai frumos ca maturii,maturii devin realishti y6i pierd din suflet copilul ce erau kynva

Пропала зеленая собака, правый рог спилен, копыта не подкованы. Нашедшего просьба обратиться к психиатру :)
 
Informati despre membru
DeViL_DRiVeR Data: Joi, 19.06.2008, 23:44 | Masaj nr: # 20
Satan
Grupul: Admin
Mesaje: 605
Status: In Hell
Unica religie care nu o pot admite si intelege e religia islamica. Caci provoaca foarte multe conflicturi. majoritatea carora urmeaza sfirsit letal.
Da si multe alte... Tineti minte cind un american l-a desenat pe Muhamed intr-o revista? Ce a urmat dupa asta? Prostologie mare in lumea asta...


 
Informati despre membru
villmon Data: Simbata, 21.06.2008, 19:42 | Masaj nr: # 21
Ghost
Grupul: Membru1
Mesaje: 391
Status: In Hell
shi fanatizmu` e cva prostesk...slabiciune...kunosk oameni fanatzi an religia ortodoxa....te epuizez la un moment dat...nu e bine de exagerat.

Ты говоришь, я демон? Так и есть,
Со мною не видать тебе удачи.
Навеки мое дело - зло и месть,
Для демона не может быть иначе!
 
Informati despre membru
DeViL_DRiVeR Data: Simbata, 21.06.2008, 22:23 | Masaj nr: # 22
Satan
Grupul: Admin
Mesaje: 605
Status: In Hell
Pursimplu daca omu-i slab sau psihic bolnav,muzica,religia ori alt ceva ii mai da un tal4ok spre moarte ori ucidere. Acesti oameni dupa parerea mea trebuie dupa posibilitate de izolat de religie ori cultura care poate dauna s-au reactiona rau la ei. Acum is o gramada de religii pe baza carora s-au nascut si secte,majoritatea carora poarta aspect sexual ori violent.

 
Informati despre membru
o_su4ika Data: Luni, 23.06.2008, 17:52 | Masaj nr: # 23
Reaper
Grupul: Membru1
Mesaje: 462
Status: In Hell
kum sai izolez daq unde nu te utzi potzi gasi cv 4e te va interesa shi daq yl va interesa ynseamna ka poate du4e la fanatism,treb dei ynkis yntro kamera mare shi yn yntunerik,a6a sau kum?eu li4ina nu ys fanata la nimi shi nimanui ex4eptzie fak dul4iurile shi bratzarile da orkum nu exagerez

Пропала зеленая собака, правый рог спилен, копыта не подкованы. Нашедшего просьба обратиться к психиатру :)
 
Forum » LOUNGE » Religie, Filosofie si Ocultism » Religia (kredintza in supranatural)
  • Страница 2 из 2
  • «
  • 1
  • 2
Поиск:


Copyright MyCorp © 2006
Хостинг от uCoz