Joi, 25.04.2024, 10:45Добро пожаловать! Guest Rocker | RSS
 
Pagina principala | De ce Rapu sau Hip-Hopu nu-i musica?? - Forum | Регистрация | Вход
[ Mesaje noi · Membri · Reguli · Cauta · RSS ]
Userii care ne-au vizitat in urmatoarele 24ore
  • Страница 1 из 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum » Rock Zone » Critica!!! » De ce Rapu sau Hip-Hopu nu-i musica??
De ce Rapu sau Hip-Hopu nu-i musica??
Informati despre membru
BloodMage Data: Duminica, 01.07.2007, 21:51 | Masaj nr: # 1
Admin
Grupul: Admin
Mesaje: 557
Status: In Hell
Oare se poate chema musica??oare adevaratele instrumente musicale sunt acolo???Ritm acelashi la fiecare musica numa bilbie din buze shi la urma mai pun shi un YO!!shi seo asta musica...Oare ritm shi glas normal in Rap tre??nu cred acolo chiar shi mos Ion poate sa cinte ca tot acelash glas il are...mai ales dupa shi o baut vreo 200gr vodka!!Da ce sa mai zici de cuvinte...oi blea aishi di tat shi vrai esti sa inshepem di la maturi:un cuvint 30 maturi shi tot asha shi iar la urma yo biggrin sau chiar smislu la cuvinte este oare??NUI!!!sau se mai vorbeshete de curve di mashini shi cit di "rau" traiesk "ganksterii" ishtea...da futemash eu in capul lor fix aceiash tema de la manele ii shi in rap!!!
Deci eu mi-am spus parerea mea despre acest gen de musica voi ce zicetzi??


 
Informati despre membru
DeViL_DRiVeR Data: Simbata, 07.07.2007, 01:37 | Masaj nr: # 2
Satan
Grupul: Admin
Mesaje: 605
Status: In Hell
Electronica,bani,masini,femei,nigheri,versuri comerciale-despre totul ce am scris mai inainte biggrin .Si daca de adunat asta, se va primi rap-ul. Nu vad nimic aici muzical,ii bussines,nu mai mult.

Cred ca va fi mai bine de intrebat de raperi: De ce rap-ul este muzica? hands


 
Informati despre membru
BloodMage Data: Simbata, 14.07.2007, 17:20 | Masaj nr: # 3
Admin
Grupul: Admin
Mesaje: 557
Status: In Hell
kakat cum sar dzishi!!shi gata musica care ii fara sens shi gust!!

 
Informati despre membru
villmon Data: Luni, 17.09.2007, 17:28 | Masaj nr: # 4
Ghost
Grupul: Membru1
Mesaje: 391
Status: In Hell
aici eu prosta am un bagaj mare de insulte pe kare nu reushesk sa-l ashtern....

Ты говоришь, я демон? Так и есть,
Со мною не видать тебе удачи.
Навеки мое дело - зло и месть,
Для демона не может быть иначе!
 
Informati despre membru
BloodMage Data: Simbata, 29.09.2007, 23:27 | Masaj nr: # 5
Admin
Grupul: Admin
Mesaje: 557
Status: In Hell
Quote (villmon)
aici eu prosta am un bagaj mare de insulte pe kare nu reushesk sa-l ashtern....

de ce??ai vazut cum m-am relaxat eu??poftim acum este rindul tau shi nu numai...


 
Informati despre membru
Solitary666 Data: Duminica, 21.10.2007, 03:20 | Masaj nr: # 6
Rocker
Grupul: Membru
Mesaje: 4
Status: In Hell
rap astai gruz smile
vreo 40%..ba kiar mai putzini reeperi 6tiu ce insemana RAP biggrin
rap este o legatura de cuvinte ritmice..
unu vorbe6te da altu cu miinele la gura sufla 6i ia i*bu ce ritm mute6te :))

ps: ma rupe cum reeperii dau din mina biggrin

pss: mie mi se intoarce kreeru la 180* cind aud rap sau hip-gop.. de ce? da de acea ca e unu si acelashi ritm..parka zaela.. pentru ei astai bine smile dar eu vreu un ritm bogat..nu numia din 2 bassuri electrice kare dubanesc 4-5 min :)))
RAP'u imi provoaca greatza!


_P_/l_R_/l_Z_i_T_
 
Informati despre membru
BloodMage Data: Duminica, 21.10.2007, 14:48 | Masaj nr: # 7
Admin
Grupul: Admin
Mesaje: 557
Status: In Hell
Quote (Solitary666)
RAP'u imi provoaca greatza!

Hai ca aici parca mai atins la inima biggrin chiar nio placut fraza asta!!
Cit tzine de rap ii polnii kakat


 
Informati despre membru
villmon Data: Simbata, 09.02.2008, 12:37 | Masaj nr: # 8
Ghost
Grupul: Membru1
Mesaje: 391
Status: In Hell
Yak mi-am gasit shi eu unde sa vb despre rap shi hip-hop shi sa nu ma zai***ska vreun raper....ritm ni huia...sens vase nu-i...shi aishi se poate de diskutat ore intrgi...matink in kreatzia unui raper kare-i tare voluminoasa ahuieti...nu-i o piesa de kalitate....sa luam de exemplu 50 cent...shi za videoklipuri?asta-i kreatzie?kit e sa plateshti nishte tirfe sa danseze shi tu sa citeshti un text mik?asta nu treb multa munka shi minte...da Snoop Dogg....voi l-atzi vazut?eu ma sparii kand il vad?asta-i shizofrenizm....shink ce vorbe"I love my bitch" shi alte huineli....shini are nevoie de tat asta?numa nishte dalbani ka raperii...eu ma uit in liceu...unde te uitzi numa raperi....ei deamu amu mai sint shi "rockeri" kare askulta Tokio Hotel haha

Ты говоришь, я демон? Так и есть,
Со мною не видать тебе удачи.
Навеки мое дело - зло и месть,
Для демона не может быть иначе!
 
Informati despre membru
o_su4ika Data: Vineri, 04.04.2008, 21:04 | Masaj nr: # 9
Reaper
Grupul: Membru1
Mesaje: 462
Status: In Hell
[/b]rappu shi hip-hopul sunt ni6te genuri de muzika yn care fiecare ideie e furata de la cnv nu e ni4i o logika yn ele sa luam videoklipurile fiecare yncearca sa aiba YN VIDIO KLIP kyte mai multe mashini femei aur briliante.....prin asta vor sa atraga atentzia shi marog sa se laude cu 4e au ynsa majoritatea yn realitate nau nimik din ceea ce arata.... sau aratynd toate aste yn klip ei faq reklama orikarui produs pt a cy6tiga shi de pe urma A4ESTUIA.... i hate them..... hai ka muzika nu o askult da yn fiecare zi yn rutiere pe strazi vad pers ce askulta asha cv bizar ymbracatzi(blugi lungi cureli... nishte balahoane largi pe ei a sa nu uit a4esoriul principal chipiul pe o parte shi ni6te lantzuri metalalom de vrio 10 kg i togo= prikidu unui raper)[b]

Пропала зеленая собака, правый рог спилен, копыта не подкованы. Нашедшего просьба обратиться к психиатру :)
 
Informati despre membru
villmon Data: Luni, 07.04.2008, 18:44 | Masaj nr: # 10
Ghost
Grupul: Membru1
Mesaje: 391
Status: In Hell
las` ka degrab shi emo vor navali...vor fi peste tot,dak nu-i vor opri cineva...asta deam incepe sa devina ridikol....ashe shi rapperii...shi muzika lor....asta nu poate fi kalifikata ka muzika...vopshem....da-i in nahui!

Ты говоришь, я демон? Так и есть,
Со мною не видать тебе удачи.
Навеки мое дело - зло и месть,
Для демона не может быть иначе!
 
Informati despre membru
o_su4ika Data: Luni, 07.04.2008, 23:37 | Masaj nr: # 11
Reaper
Grupul: Membru1
Mesaje: 462
Status: In Hell
marog vom trai shi vom vedea:)

Пропала зеленая собака, правый рог спилен, копыта не подкованы. Нашедшего просьба обратиться к психиатру :)
 
Informati despre membru
villmon Data: Luni, 14.04.2008, 19:43 | Masaj nr: # 12
Ghost
Grupul: Membru1
Mesaje: 391
Status: In Hell
dap dak unde te intorci odni rapperi i emo....shi za societate asta?

Ты говоришь, я демон? Так и есть,
Со мною не видать тебе удачи.
Навеки мое дело - зло и месть,
Для демона не может быть иначе!
 
Informati despre membru
o_su4ika Data: Marti, 15.04.2008, 09:23 | Masaj nr: # 13
Reaper
Grupul: Membru1
Mesaje: 462
Status: In Hell
pai trb sai konvingem ca asta nui un mod de viatza norm k asta yi pazor.... sai spunem k amuia poate lor le pla4e da peste cv timp se va skimba totul shi atun4i yi va fi ru6ina de ceea ce askultau,fa4eau.... pur shi simplu sa aratam ku degetul la ei nu da ni4i un efect da sai konvingem yn a6a fel ynkyt sa ne creada pe noi... de unde 6titzi majoritatea au devenit a6a dearece au vazut la unu k era krutoi avea prieteni...shi hai s 6iu shi eu a6a...ei nu se gyndesk 4e aleg ei pur shi simplu ys yn yntunerik.... ia sa vada cv la noi am vedere yn rok... spre exemplu prieteni yntruniri, s.a.m.d. vor tre4e imediat la genul nostru...

Пропала зеленая собака, правый рог спилен, копыта не подкованы. Нашедшего просьба обратиться к психиатру :)
 
Informati despre membru
villmon Data: Marti, 15.04.2008, 19:16 | Masaj nr: # 14
Ghost
Grupul: Membru1
Mesaje: 391
Status: In Hell
eu nu vreau ka cineva sa "treaka la genu` meu"...ka nu devii rocker peste noapte...tzi-ai zis:4erez nedeliu ia stanu punkom!" shi peste o saptamina deja eshti punk...faza e ka trebu` de trekut la macel...

Ты говоришь, я демон? Так и есть,
Со мною не видать тебе удачи.
Навеки мое дело - зло и месть,
Для демона не может быть иначе!
 
Informati despre membru
o_su4ika Data: Miercuri, 16.04.2008, 22:37 | Masaj nr: # 15
Reaper
Grupul: Membru1
Mesaje: 462
Status: In Hell
orkum din violentza se na6te violentza... ei todeauna vor askulta muzika lor poate mai ynsekret ca sa nu fie iara6i batutzi da orkum a6a va fi...garbatava daje maghila ne ispravit....... da de ma4eala navriatle ei ys mai multzi la numar... ne katit... dry

Пропала зеленая собака, правый рог спилен, копыта не подкованы. Нашедшего просьба обратиться к психиатру :)
 
Forum » Rock Zone » Critica!!! » De ce Rapu sau Hip-Hopu nu-i musica??
  • Страница 1 из 2
  • 1
  • 2
  • »
Поиск:


Copyright MyCorp © 2006
Хостинг от uCoz