Vineri, 26.04.2024, 01:14Добро пожаловать! Guest Rocker | RSS
 
Pagina principala | Ce simti cind asculti aceasta musica?? - Forum | Регистрация | Вход
[ Mesaje noi · Membri · Reguli · Cauta · RSS ]
Userii care ne-au vizitat in urmatoarele 24ore
  • Страница 1 из 1
  • 1
Forum » LOUNGE » Putin de toate... » Ce simti cind asculti aceasta musica??
Ce simti cind asculti aceasta musica??
Informati despre membru
BloodMage Data: Duminica, 09.09.2007, 03:16 | Masaj nr: # 1
Admin
Grupul: Admin
Mesaje: 557
Status: In Hell
Stai ashezat pe pat,canapea sau shi mai este pe linga tine....mai aprinzi o tigara,doua,trei etc. linga tine sta shi o bere,2,3.....shi cind dai volumul maxim la musica ta preferata tot corpul parca tresare te simti din nou alt om,tzi se ridica adrenalina nu numa in cap shi iti vine deodata dorinta de a innebuni,de a sari ca turbatu etc...
Voi ce simtiti cind acultati musica voastra indragita??


 
Informati despre membru
DeViL_DRiVeR Data: Duminica, 09.09.2007, 03:45 | Masaj nr: # 2
Satan
Grupul: Admin
Mesaje: 605
Status: In Hell
Cel mai mult apar aceste effecte care le-ai scris mai sus, nu in momentul cind stai pe pat cu o bere etc. Dar cind de exemplu esti la lucru,asculti radio unde cum si deobicei se intilnesc lucruri deal de 50 cent, Nelly, Cristina Aguilera, Sarah Connor etc. Si pe neasteptate auzi la acest radio cintecul tau preferit (in cazul meu nimic preferit nu poate sa apara, deoarice pentru translatia muzicii mele preferite radio va primi o amenda biggrin ). Eu tin minte odata la lucru, lucram ca nebunu, nu am mai avut putere sa vorbesc, si aud eu la radio Evanescence - Call Me When you're sober si deodata dupa el Everybodys fool, nu stieam ca aceasta muzica poate sa reactioneze la mine, probabil ca dupa 6-7 ore de rap, va reactiona si Tokio Hotel la tine biggrin . Am inceput sa cint, sa dau din cap biggrin , mi sa ridicat dispozitia la maxim, oamenii prin-prejur mult se mai rideau de asa o schimbare spontana a dispozitiei. Cred ca muzica preferita cel mai mult reactioneaza la om cind el se afla in locul in care nici nu asteapta s-o asculte.

 
Informati despre membru
BloodMage Data: Joi, 04.10.2007, 20:10 | Masaj nr: # 3
Admin
Grupul: Admin
Mesaje: 557
Status: In Hell
gata??restu nimeni nu simte nimic de la aceasta musica??sau voi va uitati mai repee la minute cind se termina cintecu?

 
Informati despre membru
Umbra Data: Vineri, 05.10.2007, 16:37 | Masaj nr: # 4
Vampire
Grupul: Membru1
Mesaje: 200
Status: In Hell
mda....afara e intununeric ....doar lumina lunei patrunde in fereastra ta ...stai esti singura ....a trecu o zi din viata si si nici nu ai simtit....deodata auzi primele acorduri de ghitara...wow suna frumos deoadata ce gindesti ce bine a trecu aceasta zi caci altfel nu ajungeam sa ascult piesa.....dai volumul la maxim....simti fiecare nota ...vocea solistului....te face sa intelegi ce fain e glasului omului ...cit de mutl conteaza el ...orce in viata are inceput si sfirsit ....in cuprins mai scri o poezie ....ascultind iti redai emotiile pe foie dar nu e destul fiind ca piesa se termina ...nui nimic mai pui o data si iarasi aceleasi sentimente numai ca de data asta de 2 ori mai tare..... tongue

Aer.Cer.Pamint.Ceata.Ploaie.Vint.Tacere.Durere.Pling.Cruce.Tarina.Mormint
 
Informati despre membru
o_su4ika Data: Luni, 07.04.2008, 18:53 | Masaj nr: # 5
Reaper
Grupul: Membru1
Mesaje: 462
Status: In Hell
la mine oleaq yi mai diferit.... brusk ynkid okii shi yn4erc sami ynkipui cv ce se va kombina ku kyntekul deseori e cv kompus de mine poate un desen,un eveniment,dupa audiere yncerc sa redau ce am vazut de cele mai multe ori ku su4es.... pot sa zik ka muzika devine pt mine o sursa de inspiratzie dar shi o skimbare bruska a dispozitziei

Пропала зеленая собака, правый рог спилен, копыта не подкованы. Нашедшего просьба обратиться к психиатру :)
 
Forum » LOUNGE » Putin de toate... » Ce simti cind asculti aceasta musica??
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:


Copyright MyCorp © 2006
Хостинг от uCoz