Simbata, 27.04.2024, 01:21Добро пожаловать! Guest Rocker | RSS
 
Pagina principala | Imbracamintea - Forum | Регистрация | Вход
[ Mesaje noi · Membri · Reguli · Cauta · RSS ]
Userii care ne-au vizitat in urmatoarele 24ore
  • Страница 1 из 1
  • 1
Forum » LOUNGE » Putin de toate... » Imbracamintea
Imbracamintea
Informati despre membru
DeViL_DRiVeR Data: Joi, 12.04.2007, 17:35 | Masaj nr: # 1
Satan
Grupul: Admin
Mesaje: 605
Status: In Hell
Aici vom discuta despre imbracaminte smile ! Cum preferiti sa va imbracati? Stilul vostru de imbracaminte depinde de genul de muzica care ascultati? Si indeobsti, ce parere va faceti daca vedeti in imbracamintea unui ceva deosebit, nu ca la toti?

 
Informati despre membru
MefistofelA Data: Vineri, 13.04.2007, 22:40 | Masaj nr: # 2
Werewolf
Grupul: Membru1
Mesaje: 109
Status: In Hell
Eu personal ador sa ma imbrak diferit...adik nu ka toate fetele...nu-mi plak pantofii...accesorii fara gust...shi asha mai departe...ce-i drept ma imbrak shi dupa dispozitzie...deobicei EMO...makiajul e desigur...okii negri, violet...

Pain doesn't hurt when it's all you ever felt...
 
Informati despre membru
villmon Data: Miercuri, 25.04.2007, 21:19 | Masaj nr: # 3
Ghost
Grupul: Membru1
Mesaje: 391
Status: In Hell
Eu incerk sa abord mai mult stilui goth,dar nu exagerat,deshi kiteodata apar unele aberatzii,dar ele apar din lipsa surselor de imbrakaminte dup` stilul meu...pt mine persoana kare se imbraka deosebit deja e o persoana respektata de mine!

Ты говоришь, я демон? Так и есть,
Со мною не видать тебе удачи.
Навеки мое дело - зло и месть,
Для демона не может быть иначе!
 
Informati despre membru
BloodMage Data: Miercuri, 25.04.2007, 21:44 | Masaj nr: # 4
Admin
Grupul: Admin
Mesaje: 557
Status: In Hell
da eu iaca ma imbrac cum kika cum sar dzishe nu-s eu persoana care sa stea 2-3 ore sa se gindeaska cu ce sa se imbrace..m-am uitat la haina ii curata,m-am imbracat shi seo!!

 
Informati despre membru
MefistofelA Data: Joi, 26.04.2007, 18:19 | Masaj nr: # 5
Werewolf
Grupul: Membru1
Mesaje: 109
Status: In Hell
Ei dam shini sta tare mult ka sa se gandeaska...eu personal nu-s asha...pentru mine principalu e ka sa ma simt bine in imbrakaminte...in rest...konteaza mai putzin...

Pain doesn't hurt when it's all you ever felt...
 
Informati despre membru
DeViL_DRiVeR Data: Vineri, 27.04.2007, 04:53 | Masaj nr: # 6
Satan
Grupul: Admin
Mesaje: 605
Status: In Hell
Da pentru mine nui principalul sa fie comod. Pentru mine principalul sa fie mai metallic (adika respectiv genului Metal) si placut pentru mine. De exemplu este greu sa te imbraci in hainele metallice, pantofi (unul cintareste 1,5-2 kg), indeobsti hainele negre vara este greu de purtat, deoarice culoarea neagra atrage soarele... Dar pentru mine asta nui problema, eu mam deprins si ma simt foarte comod cool .

 
Informati despre membru
BloodMage Data: Vineri, 27.04.2007, 23:36 | Masaj nr: # 7
Admin
Grupul: Admin
Mesaje: 557
Status: In Hell
DeViL_DRiVeR, voo asha vara cu piele..èuti di la tini ca di la un dihor..asha imbla numa in negru!!!shi vapsheta shi sheva didisupt sa iti mai iei bun??tot negru shi mai gors super biggrin asta tat o fost o mica sutka!!
pt mine conteaza una sa ma simt liber shi sa fie curate!!!


 
Informati despre membru
DeViL_DRiVeR Data: Vineri, 27.04.2007, 23:58 | Masaj nr: # 8
Satan
Grupul: Admin
Mesaje: 605
Status: In Hell
Quote (Pok)
иuti di la tini ca di la un dihor..asha imbla numa in negru!!!shi vapsheta shi sheva didisupt sa iti mai iei bun??tot negru shi mai gors super

LoL! dry


 
Informati despre membru
villmon Data: Duminica, 29.04.2007, 12:32 | Masaj nr: # 9
Ghost
Grupul: Membru1
Mesaje: 391
Status: In Hell
Quote (Pok)
da eu iaca ma imbrac cum kika cum sar dzishe nu-s eu persoana care sa stea 2-3 ore sa se gindeaska cu ce sa se imbrace..m-am uitat la haina ii curata,m-am imbracat shi seo!!

eu fuck ka shi tine....eu nu stau sa ma gandesk mult ku ce sa ma imbrak


Ты говоришь, я демон? Так и есть,
Со мною не видать тебе удачи.
Навеки мое дело - зло и месть,
Для демона не может быть иначе!
 
Informati despre membru
BloodMage Data: Duminica, 29.04.2007, 16:12 | Masaj nr: # 10
Admin
Grupul: Admin
Mesaje: 557
Status: In Hell
pai ii clar lucru daca stai cu zilele sa te gindeshti cu ce sa te imbraci api..seo so dus tat di ripa adika shi fata sau baiatu cari ti ashteapta shi prietenii o sa se z*ibeaska di tini adika sa te ashtepte biggrin in dziua di azi tat si fashi rapidi unu-doi shi seo gata!!!

 
Informati despre membru
MefistofelA Data: Duminica, 29.04.2007, 19:19 | Masaj nr: # 11
Werewolf
Grupul: Membru1
Mesaje: 109
Status: In Hell
Da villmon da tu ai zis-o...tu pastayana stai la oglinda shi-tzi aleji..."tak azi shi bandana ku kranii imi yau, a ta sau a mea?":D

Pain doesn't hurt when it's all you ever felt...
 
Informati despre membru
villmon Data: Vineri, 04.05.2007, 13:23 | Masaj nr: # 12
Ghost
Grupul: Membru1
Mesaje: 391
Status: In Hell
ei...asta numai in kazul bandamelor ku kranii da restu` tot fugitiv

Ты говоришь, я демон? Так и есть,
Со мною не видать тебе удачи.
Навеки мое дело - зло и месть,
Для демона не может быть иначе!
 
Informati despre membru
Lucifers_Bride Data: Duminica, 23.11.2008, 00:04 | Masaj nr: # 13
Monster
Grupul: Membru
Mesaje: 86
Status: In Hell
La mine garderoba e neagra de sus pina jos...pot numara pe degete cite lucruri am de alte culori (violet inchis,visiniu)...in rest nu mai port nimic.Si nu e numai pentru ca is goth...dar inca pentru ca asa imi place si daca chiar si mama mea deja s-a obinuit...atunci mergem bine.Acum vreau sa imi mai gasesc citeva corsete pe linga cele pe care la am...si poate inca ceva interesant in stil goth si metal...dar cam rar asa ceva pot da gasesc in regiunea unde traiesc....
Mam deprins cu stilul meu si nu ma pot imagina altfel...si daca lumea se intoarce pe strada uitindu-se la mine...Super...permanent imi placea sa nu fiu ca altsii :))


Would you mind if I killed you?
 
Forum » LOUNGE » Putin de toate... » Imbracamintea
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:


Copyright MyCorp © 2006
Хостинг от uCoz