Simbata, 20.04.2024, 15:09Добро пожаловать! Guest Rocker | RSS
 
Pagina principala | Intr-o relatie cine face primul pas? - Forum | Регистрация | Вход
[ Mesaje noi · Membri · Reguli · Cauta · RSS ]
Userii care ne-au vizitat in urmatoarele 24ore
  • Страница 1 из 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum » LOUNGE » Putin de toate... » Intr-o relatie cine face primul pas?
Intr-o relatie cine face primul pas?
Informati despre membru
BloodMage Data: Vineri, 20.04.2007, 23:36 | Masaj nr: # 1
Admin
Grupul: Admin
Mesaje: 557
Status: In Hell
Intr-o relatie cine face primul pas? fata sau baiatul??latzi mia facut voi primul pas sau numai parteneru shi stateati shi va uitati la dinsu.. smile ??

 
Informati despre membru
MefistofelA Data: Joi, 26.04.2007, 18:21 | Masaj nr: # 2
Werewolf
Grupul: Membru1
Mesaje: 109
Status: In Hell
Primu pas...e shi si zak...rekunosk ka eu prima...da asta o fost ceva impulsiv...anyway....am fakut-o intr-o maniera delikata...

Pain doesn't hurt when it's all you ever felt...
 
Informati despre membru
DeViL_DRiVeR Data: Vineri, 27.04.2007, 04:43 | Masaj nr: # 3
Satan
Grupul: Admin
Mesaje: 605
Status: In Hell
Shi iar raspunsul meu este: DEPINDE.......... Depinde ce fel de fete, ce fel de baietzi. Sunt patzani care nu fac niciodata primul pas, ori se tem, ori se rushineaza, ori inca ceva...Pina amu inca nu shtiu raspunsul smile In orice caz cam putini deaishtea se intilnesc in timpurile noastre smile . Sunt fete (esentialul fetelor), care nu vor face primul pas! Dar desigur sunt si fete de la care trebuie de scapat kit mai repede, ca de nu, te vor stoarce tot! biggrin .Da, shi inca: Ce fel de relatie ai invedere? Sexuala, de dragoste? Deoarice am inteles asta in sensul in care deobicei inteleg biggrin .



Ultima data redactat de DeViL_DRiVeR - Vineri, 27.04.2007, 04:48
 
Informati despre membru
villmon Data: Duminica, 29.04.2007, 12:36 | Masaj nr: # 4
Ghost
Grupul: Membru1
Mesaje: 391
Status: In Hell
nush kam in ultimul rand eu fuck primul pas....asta kam ma enerveaza,dar asha-s eu....ar trebui sa ma kontrolez oleak...voi ce kredetzi?fuck korekt ka eu fuck primul pas pastayana?

Ты говоришь, я демон? Так и есть,
Со мною не видать тебе удачи.
Навеки мое дело - зло и месть,
Для демона не может быть иначе!
 
Informati despre membru
DeViL_DRiVeR Data: Duminica, 29.04.2007, 14:29 | Masaj nr: # 5
Satan
Grupul: Admin
Mesaje: 605
Status: In Hell
villmon, EXCELENT!!!! cool

 
Informati despre membru
BloodMage Data: Duminica, 29.04.2007, 16:07 | Masaj nr: # 6
Admin
Grupul: Admin
Mesaje: 557
Status: In Hell
Quote (DeViL_DRiVeR)
Da, shi inca: Ce fel de relatie ai invedere? Sexuala, de dragoste? Deoarice am inteles asta in sensul in care deobicei inteleg

oare..relaxie sexuala nu exista!!!cred ca cind te duci cu vreo prostitutka undeva la ghine....chemi deacum aceasta relatie???nash dzishi biggrin
in ziua de azi nush precis cine face primul pas dar este o mare diferenta dintre fetele din ziua de azi shi cele de ieri!!!inainte trebuia sa te chinui vreo 2 zili so batzi la cap a sa iasa cu tine amu.. "HAI FA IESHI??" wacko sau "VAI HAI SA IESHIM CA ASHA M-AM Z*IBIT DI TATI!!!" ei..hadi gata!!!sau mai sunt fraze da nu vreau sa la scriu pe toate ca...o sa fie cam urit din partea mea!!in ziua de azi totul depinde de bunul simt daca vezi ca fata\baiatul este potrivit tzie nu astepta fa deodata primu pas tu asha o sa vezi daca ii "facut\a"pentru tine!!!


 
Informati despre membru
MefistofelA Data: Duminica, 29.04.2007, 19:24 | Masaj nr: # 7
Werewolf
Grupul: Membru1
Mesaje: 109
Status: In Hell
Primul pas e cel mai greu...in orice relatzie...da tu villmon mereu il faci prima...pe de-o parte e bine, pe de-o parte...nush...ka shi DeViL_DRiVeR, DEPINDE....

Pain doesn't hurt when it's all you ever felt...
 
Informati despre membru
Umbra Data: Joi, 03.05.2007, 00:49 | Masaj nr: # 8
Vampire
Grupul: Membru1
Mesaje: 200
Status: In Hell
de fapt nustiu de ce avem in consitent ca patanu treb sa faca primu pas !
mdea saracii de ei mai ales daca is rusinosi atunci in general ii badoua!
dar fetele trebuie macar cumva sa dea de inteles ca totul va fi bats shi daca faci primu pas nu treb sa rusinezi de acest lucru!da cam nu treb mereu sa fii tu prima mai lasa oleaka de la tine ! biggrin


Aer.Cer.Pamint.Ceata.Ploaie.Vint.Tacere.Durere.Pling.Cruce.Tarina.Mormint
 
Informati despre membru
villmon Data: Vineri, 04.05.2007, 13:15 | Masaj nr: # 9
Ghost
Grupul: Membru1
Mesaje: 391
Status: In Hell
nush...in kazul kand baietzashii sunt timizi eu pastayana fuck primu` pas...shi uneori sa intampla sa fiu respinsa..shi asta foarte tare ma enerveaza...asha ka in asha kaz eu mai bine ma retrag...shi dak fata face primul pas baiatul ishi poate face impresii greshite...

Ты говоришь, я демон? Так и есть,
Со мною не видать тебе удачи.
Навеки мое дело - зло и месть,
Для демона не может быть иначе!
 
Informati despre membru
Umbra Data: Simbata, 05.05.2007, 07:31 | Masaj nr: # 10
Vampire
Grupul: Membru1
Mesaje: 200
Status: In Hell
ei aici depinde shi cum e baiatul!
asa ca cel mai des fac patanii primu pas dar fetele mai rarut da mai dragut! happy tongue


Aer.Cer.Pamint.Ceata.Ploaie.Vint.Tacere.Durere.Pling.Cruce.Tarina.Mormint
 
Informati despre membru
DeViL_DRiVeR Data: Simbata, 05.05.2007, 14:23 | Masaj nr: # 11
Satan
Grupul: Admin
Mesaje: 605
Status: In Hell
Da in timpul nostru mie imi pare ca majoritatea fetelor fac primul pas,nustiu,sau asta se primeshte asa,sluciaina cum s-ar spune,ia un pas, tu un pas,iaka si relatia happy ! Da eu iaka ma rusinez oleaca sa fac primu pas, da oricum, daca-l fac, ap norokos si cu succes smile !

 
Informati despre membru
BloodMage Data: Duminica, 06.05.2007, 15:32 | Masaj nr: # 12
Admin
Grupul: Admin
Mesaje: 557
Status: In Hell
Quote (DeViL_DRiVeR)
ia un pas, tu un pas,iaka si relatia

voo!!iaca sa faca tatzi asha.. api shtii shi di ghini o sa shie?da asha mai ales sint fete de aestea care stau ca lemnu drepti numa o intrebi sheva parca ii la interogatoriu numa iti raspundi DA , NU, NUSHTIU....ei... hadi gata!eu asha fata dupa 10 sec ii zic sheva frumos biggrin !!
Concluzia??da nu va mai rushinatzi atita!!!


 
Informati despre membru
Umbra Data: Duminica, 06.05.2007, 20:09 | Masaj nr: # 13
Vampire
Grupul: Membru1
Mesaje: 200
Status: In Hell
da ladna nu numai fetele is asa !de multe ori se plac 2 shi patanu daca nu face primu pas apa gata fata leasena !cei drept ca nui obligat patanu sa fac primu pas da inconsitientul fetelor e asa shi inca o chesti multi patani intro relatie daca a facut fata primu atunci davai shi neo pricali asa tot nu se face !
Quote (Pok)
Concluzia??da nu va mai rushinatzi atita!!!

inclusiv shi fetele shi baietii! happy


Aer.Cer.Pamint.Ceata.Ploaie.Vint.Tacere.Durere.Pling.Cruce.Tarina.Mormint
 
Informati despre membru
BloodMage Data: Vineri, 08.06.2007, 13:11 | Masaj nr: # 14
Admin
Grupul: Admin
Mesaje: 557
Status: In Hell
api asta ii clar lucru...iaca nia imi place cum reactioneaza fetele din ziua de azi mai ales acestea di 14-15 ani..valeleuuuu s-o schimbat la 180° tat amu...amu la discoteca fetele di 14-15 ani (majoritatea) deam fustita scurta da scurta...se dau cu funduletzu pi la baieti deam di 18-20 ani shi mai mari chiar..shi lor asta le pare tat normal...mda..frumo di tat..iaca eu cind avem 14 ani uhuuuuu nish nu shtiem shii asta fata biggrin tipa...

 
Informati despre membru
DeViL_DRiVeR Data: Simbata, 09.06.2007, 05:20 | Masaj nr: # 15
Satan
Grupul: Admin
Mesaje: 605
Status: In Hell
Da eu de exemplu la 7 ani deja stieam ce asta fata biggrin !
Quote (Moby_X)
14-15 ani (majoritatea) deam fustita scurta da scurta...se dau cu funduletzu pi la baieti deam di 18-20

Da, ai dreptate wink . Mie de exemplu o fata chiar asa si mia spus "Ti prikolinii, no ia predpo4itaiu mali4ikov po star6e". Haaa, LoL! lol Pai cum dupa asta ele pot sa se jaluie ca au fost violate? Nu spun nimic, dar 80% este vina lor. IMHO, mii poh, dar e fapt.


 
Forum » LOUNGE » Putin de toate... » Intr-o relatie cine face primul pas?
  • Страница 1 из 2
  • 1
  • 2
  • »
Поиск:


Copyright MyCorp © 2006
Хостинг от uCoz