Joi, 28.03.2024, 21:48Добро пожаловать! Guest Rocker | RSS
 
Pagina principala | Vampiri & vampirism - Страница 2 - Forum | Регистрация | Вход
[ Mesaje noi · Membri · Reguli · Cauta · RSS ]
Userii care ne-au vizitat in urmatoarele 24ore
  • Страница 2 из 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum » Rock Zone » Gothica Ca Subcultura! » Vampiri & vampirism
Vampiri & vampirism
Informati despre membru
BloodMage Data: Duminica, 30.09.2007, 20:13 | Masaj nr: # 16
Admin
Grupul: Admin
Mesaje: 557
Status: In Hell
Quote (Firuzi)
Nimic nu iese din nimic....trebuia sa fi fost ceva de la inceput de sunt scrise atitea documente, carti despre ei-altfel nu se poate.

Da..au fost scrise manuale ca cum acum se fac filme Horror!!asha era atunci cu cartile!!


 
Informati despre membru
villmon Data: Luni, 01.10.2007, 19:50 | Masaj nr: # 17
Ghost
Grupul: Membru1
Mesaje: 391
Status: In Hell
da...lumea nu incearka sa afle mai mult despre Dumnezeu ,dar vor mai multe informatzii despre vampiri shi demoni...

Ты говоришь, я демон? Так и есть,
Со мною не видать тебе удачи.
Навеки мое дело - зло и месть,
Для демона не может быть иначе!
 
Informati despre membru
o_su4ika Data: Vineri, 04.04.2008, 15:50 | Masaj nr: # 18
Reaper
Grupul: Membru1
Mesaje: 462
Status: In Hell
pai in Dumnezeu cred majoritatea... marog asha m-au impus sa cred parintzii,defapt fara sa-L vad cred yn El dc nu poate fi shi asha cu demonii sau vampirii,nu iam vazut dar ce ma yncurca sa cred yn ei..... nush kum restu da la mine se ridica adrenalina yn synge kynd merg noapte singura singurika pe o srada sau park fara ni4i un om shi multe multe zgomote atunci imaginatzia preamare6te lukrurile shi vrei nu vrei simtzi frica...a4elash lukru e ku filmele horor... eu spre exemplu vad un plus yn elementele astea horor

Пропала зеленая собака, правый рог спилен, копыта не подкованы. Нашедшего просьба обратиться к психиатру :)
 
Informati despre membru
o_su4ika Data: Vineri, 04.04.2008, 15:58 | Masaj nr: # 19
Reaper
Grupul: Membru1
Mesaje: 462
Status: In Hell
vampiri shi cv asemanator
Adaugat: 2581654.gif (37.9 Kb) · 4559575.gif (95.5 Kb) · 7091336.gif (47.7 Kb) · 2182471.jpeg (39.0 Kb)


Пропала зеленая собака, правый рог спилен, копыта не подкованы. Нашедшего просьба обратиться к психиатру :)
 
Forum » Rock Zone » Gothica Ca Subcultura! » Vampiri & vampirism
  • Страница 2 из 2
  • «
  • 1
  • 2
Поиск:


Copyright MyCorp © 2006
Хостинг от uCoz