Luni, 06.05.2024, 03:34Добро пожаловать! Guest Rocker | RSS
 
Pagina principala | Viitorul copiilor vostri?? - Страница 2 - Forum | Регистрация | Вход
[ Mesaje noi · Membri · Reguli · Cauta · RSS ]
Userii care ne-au vizitat in urmatoarele 24ore
  • Страница 2 из 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum » LOUNGE » Discutii, aberatii, prostii, tampenii, diverse » Viitorul copiilor vostri??
Viitorul copiilor vostri??
Informati despre membru
Umbra Data: Duminica, 23.12.2007, 15:06 | Masaj nr: # 16
Vampire
Grupul: Membru1
Mesaje: 200
Status: In Hell
Quote (E-u-p-h-o-n-i-C)
a papa vashe ne liubiteli muziki

vot eto samoe lu4ee!
ce sa spun eu cu ai mei nu am probleme numa dak nu asculta ceva satanist....in rest kakta e alegerea mea!
dak nam reintoarce la intrebarea initiala...eu nu as spune nimic absolut copiilor in privinta muzii ...doar sa nu ii influenteze negative...si depinde de cultura muzicii tare mult!


Aer.Cer.Pamint.Ceata.Ploaie.Vint.Tacere.Durere.Pling.Cruce.Tarina.Mormint
 
Informati despre membru
DeViL_DRiVeR Data: Duminica, 23.12.2007, 16:37 | Masaj nr: # 17
Satan
Grupul: Admin
Mesaje: 605
Status: In Hell
Quote (rock_angel)
si depinde de cultura muzicii tare mult!

Da eu nu cred ca muzica poate da mare influenta la om, numai daca la infatisarea.
De exemplu multe genuri de metal au asociatia sa, deci Black Metal: Anti-Religie, ura catre religia crestina, Death Metal: Moartea si Violenta, Industrial: Fetish & Mazohism etc.
Eu cred ca fara elementele estea, muzica ar fi mai plictisita, nu era sa fie asa cum o stim noi. Si nu treb de atras la asta mare atentie. Eu cred ca numai cel care-i slab psihic poate sa se schimbe moral, restul ramin tot asa cum si au fost.


 
Informati despre membru
Umbra Data: Duminica, 23.12.2007, 17:29 | Masaj nr: # 18
Vampire
Grupul: Membru1
Mesaje: 200
Status: In Hell
Quote (DeViL_DRiVeR)
Eu cred ca numai cel care-i slab psihic poate sa se schimbe moral, restul ramin tot asa cum si au fost.

nu neaparat credema ca si tu erai sa fii altu dak ascultati alt gen de muzica!
depinde ...cit de putin dar depinde hai sa fim deacord! happy


Aer.Cer.Pamint.Ceata.Ploaie.Vint.Tacere.Durere.Pling.Cruce.Tarina.Mormint
 
Informati despre membru
villmon Data: Luni, 11.02.2008, 16:52 | Masaj nr: # 19
Ghost
Grupul: Membru1
Mesaje: 391
Status: In Hell
Un rocker adevarat nu-shi skimba principiile...ka vor trece anii shi....shi ce?dak s-a lasat de rock inseamna ka n-a fost rocker....iar despre kopkii....kam nu-mi plak....ami joaka pe nervi....nu mi-au plakut niciodata kopii in general...shi de ce ar trebui sa ne gandim la viitorul kare nu ni se supune?las` ka va trece timpu` ....

Ты говоришь, я демон? Так и есть,
Со мною не видать тебе удачи.
Навеки мое дело - зло и месть,
Для демона не может быть иначе!
 
Informati despre membru
Umbra Data: Duminica, 02.03.2008, 22:09 | Masaj nr: # 20
Vampire
Grupul: Membru1
Mesaje: 200
Status: In Hell
cum nu am da , cit de absurd n ar fi , fiecare om se gindeste la viitorul sau, cu toatece el poate s nu fie !
ne gindim la copii nostri , fiind ca si noi sintem copii cuiva.
mereu prin educatzia copiiilor pe care poate o sa i avem , vrem s repara greselele parintilor nostri .
si deama dak ascultam rock poate nu toti parintii is deacord si intrebarea o fost ce am face noi in lokul lor .
timpul trece , nu zic da s nu trecem noi pe linga el !
cam nam vb pin amu la tema. deci dak o s dea Domnu si o s am copii , o s asculte ce vrea chiar shi popsa (oricum ramine copilul meu pe care o s il iubesc) , sau hatea polibomu o ssai spun ceva referitor la muzika.


Aer.Cer.Pamint.Ceata.Ploaie.Vint.Tacere.Durere.Pling.Cruce.Tarina.Mormint
 
Informati despre membru
o_su4ika Data: Joi, 27.03.2008, 17:39 | Masaj nr: # 21
Reaper
Grupul: Membru1
Mesaje: 462
Status: In Hell
o afirmatzie destul de justa ....intr-o masura oarecare,parintzii ymi respecta parerea(ei nu ymi interzik sa askult ce vreau pur shi simplu ma roaga sa dau mai yncet sau sa askult yn timpul kynd ei nu sunt prin preajma)orcum pt mine ei ramyn un fel de ghid yn viatza shi de parerea lor voi tzine cont,sper cytu6i de putzin ca shi copii mei sa aiba aceleasi sentimente fatza de mine kum o am eu fatza de parintzi...

Пропала зеленая собака, правый рог спилен, копыта не подкованы. Нашедшего просьба обратиться к психиатру :)
 
Forum » LOUNGE » Discutii, aberatii, prostii, tampenii, diverse » Viitorul copiilor vostri??
  • Страница 2 из 2
  • «
  • 1
  • 2
Поиск:


Copyright MyCorp © 2006
Хостинг от uCoz