Joi, 25.04.2024, 01:29Добро пожаловать! Guest Rocker | RSS
 
Pagina principala | Viitorul copiilor vostri?? - Forum | Регистрация | Вход
[ Mesaje noi · Membri · Reguli · Cauta · RSS ]
Userii care ne-au vizitat in urmatoarele 24ore
  • Страница 1 из 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum » LOUNGE » Discutii, aberatii, prostii, tampenii, diverse » Viitorul copiilor vostri??
Viitorul copiilor vostri??
Informati despre membru
BloodMage Data: Vineri, 05.10.2007, 23:11 | Masaj nr: # 1
Admin
Grupul: Admin
Mesaje: 557
Status: In Hell
ian sa lasam tat la o parte shi sa ne mai gindim un pic shi la viitor!!!!deci aveti vreo 30 de ani aveti copii deja sa zicem "maturi"shi ce ai face?iatzi indruma shi pe ei sa asculte rock/metal sau o sai lasatzi cu rapu shi cu popsaua??

 
Informati despre membru
Firuzi Data: Simbata, 06.10.2007, 16:49 | Masaj nr: # 2
Antichrist
Grupul: Membru1
Mesaje: 39
Status: In Hell
Cred k asta ar ramine la alegerea lor...nu cred ca tie tiar placea daca parintii tai tiar spune ce sa asculti.

Демоны тревожат лишь тех,кто сам их тревожит.
 
Informati despre membru
DeViL_DRiVeR Data: Simbata, 06.10.2007, 20:57 | Masaj nr: # 3
Satan
Grupul: Admin
Mesaje: 605
Status: In Hell
Iaka Ozzy Osbourne se chinuie acum saracu cu fiica PoP si fiul Raper biggrin . Da ce sa faci? La noi oare vre-un parinte a fost Rocker? Nu cred ca la cineva da. Asa ca lasa-i sa asculte ce vor ei.

 
Informati despre membru
villmon Data: Simbata, 27.10.2007, 15:51 | Masaj nr: # 4
Ghost
Grupul: Membru1
Mesaje: 391
Status: In Hell
la mine in kasa nu se askulta shi nu se va askulta muzika pop shi rap...karoce eu imi voi eduka normal kopii...dar nici nu-i voi lasa sa umble ku kranii...mai bine o kruce ka sa-i apere da nu sa-i inek in pakat...

Ты говоришь, я демон? Так и есть,
Со мною не видать тебе удачи.
Навеки мое дело - зло и месть,
Для демона не может быть иначе!
 
Informati despre membru
Umbra Data: Duminica, 04.11.2007, 01:59 | Masaj nr: # 5
Vampire
Grupul: Membru1
Mesaje: 200
Status: In Hell
hm la mine vapse ii kasa!
mama asculta nish nu ce ,papa vapse nu asculta si frantiu cu trance si house !

Quote (villmon)
asa sa umble ku kranii...mai bine o kruce

se poate ambele ca kranii tot fac parte din cultura rockului!
copii mei o sa ascult ce vor ei ...e dreptul lor de a alege eu doar am sa le spun cit de fain e rockul!~


Aer.Cer.Pamint.Ceata.Ploaie.Vint.Tacere.Durere.Pling.Cruce.Tarina.Mormint
 
Informati despre membru
villmon Data: Luni, 05.11.2007, 16:38 | Masaj nr: # 6
Ghost
Grupul: Membru1
Mesaje: 391
Status: In Hell
Quote (rock_angel)
eu doar am sa le spun cit de fain e rockul

asta eu admir....le vei zice:"yaka kopkilashii mamei,shtiatzi ka kandva....pe kand eram eu tinara shi frumoasa(haha...asta-i gluma...no offence)puteam fi respektata prin faptul ka askultam rock/metal da nu Maksim...yaka o venit vremea kand shi voi tre sa alegetzi ce-i bun pt voi....asha ka askultatzi mother fucker ROCK!!!!!!!!!!!!!!"shi dupa asta le dai shi un pup kap sa nu se sperie tare... biggrin biggrin biggrin


Ты говоришь, я демон? Так и есть,
Со мною не видать тебе удачи.
Навеки мое дело - зло и месть,
Для демона не может быть иначе!
 
Informati despre membru
BloodMage Data: Simbata, 10.11.2007, 17:29 | Masaj nr: # 7
Admin
Grupul: Admin
Mesaje: 557
Status: In Hell
ei....cum sar zishi vom trai shi vom vedea!!!clar lucru ca no saa oblig copii mei sa asculte ce nu le place..prosta de mititel o sai explic un pic viata shi sa speram ca va intelege

 
Informati despre membru
o_su4ika Data: Miercuri, 21.11.2007, 18:27 | Masaj nr: # 8
Reaper
Grupul: Membru1
Mesaje: 462
Status: In Hell
ash vre s va vad pe la vrio 30 de ani ku asheleash principii de viatza da nu pre cred..shi pre4is k edukatzia pe care o vor avea kopkilashyi nei o sa shio aleaga ei singuri...yn or4e caz fiecare ku gusturile lui happy

Пропала зеленая собака, правый рог спилен, копыта не подкованы. Нашедшего просьба обратиться к психиатру :)
 
Informati despre membru
EmilyTheStrange Data: Vineri, 23.11.2007, 00:07 | Masaj nr: # 9
Oman
Grupul: Membru1
Mesaje: 75
Status: In Hell
Mdeh...Yo copkii nam sa fuck...nu-mi trebu un idiot k mine:D...Am in schimb un frate care creste...Shi ma gindesc k nam sal davesk sa asculte rock shi nimic altceva...e alegerea lui...Da dak no sa aleaga ce trebu o sa-l indrum yo...yo nam nimic cu cine asculta alte genrui de muzica...pe mine ma enerveaza tare dishivismu asta...nu respect oamenii care asculta si le place mai ales asha muzica...fiindca ii klar k ei nu apreciaza ce-i frumos...lor le place ce-i ieftin si comercial shi mai ales fara sens...Mlea este amu o pesne o kruteshte toata ziua(in afar de Britney:P)sheva acolo...prosti no mi nepara,nepara,vot takai u nas za para shewa de genu asta...yo ma asfixies cind o aud...la urma urmei este shi popsa narmalnaia...da kiar la asha ceva sa ajungi sa asculti api nush..

I love being in the graveyard...
 
Informati despre membru
o_su4ika Data: Vineri, 23.11.2007, 00:14 | Masaj nr: # 10
Reaper
Grupul: Membru1
Mesaje: 462
Status: In Hell
EmilyTheStrange, te yntzeleg am 6i eu un frate smile eu deam nu zik de popsa eu tak da ma kumaresk manelele la tati koltzurile mai ghini deam las s ascullte rap вулне япрукдфегкшду shelea... cool

Пропала зеленая собака, правый рог спилен, копыта не подкованы. Нашедшего просьба обратиться к психиатру :)
 
Informati despre membru
BloodMage Data: Vineri, 23.11.2007, 00:35 | Masaj nr: # 11
Admin
Grupul: Admin
Mesaje: 557
Status: In Hell
Quote (Frunzishka)
mai bine lasa deam sa askulte rap

iaca cu asta eu nus deacord....eu unu asha di tari o sai moroshesk la cap pin o sa-i fac sa uraska rapu,pop-u r&b-u shi tati genurili estea di musica


 
Informati despre membru
o_su4ika Data: Vineri, 23.11.2007, 22:01 | Masaj nr: # 12
Reaper
Grupul: Membru1
Mesaje: 462
Status: In Hell
smile nushtiu...paremise nai auzit niciodata manele shi nu teai saturat de ele eu nu pot s le askult shi tot odata dispretuiesk pers care askulta asha cv...

Добавлено (23.11.2007, 22:01)
---------------------------------------------
iaq asha см ymi pla4e biggrin


Пропала зеленая собака, правый рог спилен, копыта не подкованы. Нашедшего просьба обратиться к психиатру :)
 
Informati despre membru
DeViL_DRiVeR Data: Duminica, 16.12.2007, 05:33 | Masaj nr: # 13
Satan
Grupul: Admin
Mesaje: 605
Status: In Hell
Da shi rost? Paliubomu n-o sa fie asa um vrem noi. Ca cum voi ascultati parintii cind este legat ceva de muzica... lol

 
Informati despre membru
o_su4ika Data: Vineri, 21.12.2007, 16:11 | Masaj nr: # 14
Reaper
Grupul: Membru1
Mesaje: 462
Status: In Hell
aga askult biggrin din an yn an tot timpu am prob ku a mei din kauza preferintelor

Пропала зеленая собака, правый рог спилен, копыта не подкованы. Нашедшего просьба обратиться к психиатру :)
 
Informati despre membru
E-u-p-h-o-n-i-C Data: Vineri, 21.12.2007, 19:14 | Masaj nr: # 15
Vampire
Grupul: Moderator
Mesaje: 246
Status: In Hell
da mame kakto vsioravno shto ia slushaiu ( ona toje slushaet rock i metal biggrin )
a papa vashe ne liubiteli muziki


Sex , drogs and DEATHMEtal
 
Forum » LOUNGE » Discutii, aberatii, prostii, tampenii, diverse » Viitorul copiilor vostri??
  • Страница 1 из 2
  • 1
  • 2
  • »
Поиск:


Copyright MyCorp © 2006
Хостинг от uCoz