Marti, 23.04.2024, 14:25Добро пожаловать! Guest Rocker | RSS
 
Pagina principala | bautura si tigarile!Da sau nu! - Страница 2 - Forum | Регистрация | Вход
[ Mesaje noi · Membri · Reguli · Cauta · RSS ]
Userii care ne-au vizitat in urmatoarele 24ore
  • Страница 2 из 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum » LOUNGE » Discutii, aberatii, prostii, tampenii, diverse » bautura si tigarile!Da sau nu!
bautura si tigarile!Da sau nu!
Informati despre membru
EmilyTheStrange Data: Joi, 26.07.2007, 22:25 | Masaj nr: # 16
Oman
Grupul: Membru1
Mesaje: 75
Status: In Hell
Quote (villmon)
konkluzia este ka tzigarile shi bautura au devenit cva pliktikos pt noi-adolescentzii...trebuie sa se skimbe cva.

mdea...asta precis...eu una chiar mam cam plictisit de tigari...shi pt mine aceasta schimbare sunt drogurile....cu siguranta sunt mult mai bune k tigarile...


I love being in the graveyard...
 
Informati despre membru
Umbra Data: Vineri, 27.07.2007, 19:26 | Masaj nr: # 17
Vampire
Grupul: Membru1
Mesaje: 200
Status: In Hell
Quote (EmilyTheStrange)
shi pt mine aceasta schimbare sunt drogurile....cu siguranta sunt mult mai bune k tigarile...

imi pare rau daca o faci shi pe asta!
mey da nafig toate finturile astea daca am incepi toti sa fumam sa bem shi se ne drogm ce ajungem noi !?nu ca ma dau un ingeras shi nu fac nika din asta dar este o limita!


Aer.Cer.Pamint.Ceata.Ploaie.Vint.Tacere.Durere.Pling.Cruce.Tarina.Mormint
 
Informati despre membru
DeViL_DRiVeR Data: Vineri, 27.07.2007, 20:52 | Masaj nr: # 18
Satan
Grupul: Admin
Mesaje: 605
Status: In Hell
Eu fumez!Beu, vineri si simbata biggrin ! Da drogurile le-am urat si le urasc si pin-acum ! Chiar si ceva usor ca tigara, sa nu mai spun de cele mai grele dry ! Cunosc multi oameni care sau deprins de droguri, acum n-au nici un respect, si cind ma uit la ei si imi inchipui ca as putea si eu sa fiu asa, ap...

 
Informati despre membru
BloodMage Data: Simbata, 28.07.2007, 02:00 | Masaj nr: # 19
Admin
Grupul: Admin
Mesaje: 557
Status: In Hell
Drogurile ii prapadirea lumii nu pot nici macar sa le vad in ochi!!nicsh chiare travka asta n-o pot suporta drept spus am folosit-o shi eu ceva timp da deacum am zis ca GATA!!!vreau sa am shi eu o viatza fericita da sa nu stau shi sa tremur shi sa caut eu 20-30 lei pentru ca sani cumpar doza....

 
Informati despre membru
DeViL_DRiVeR Data: Duminica, 29.07.2007, 04:50 | Masaj nr: # 20
Satan
Grupul: Admin
Mesaje: 605
Status: In Hell
Bautura DAAAAAAAAAAA!!! Rachiu,bere,vin RESPECT!!! Ce sa stau vesnik treaz ca un italian imbracat in rozov, sa umblu cu fata trista.Eu nu-s Goth... Imi place sa ma rup! Asa ca respect bautura, dar cum se spune - Надо знать меру..., Ca nu-s Punk! cool
P.S. Iaka in momentul dat eu BEU!!! de luni-vineri eu sunt un muncitor serios biggrin ! Ma rup dupa posibilitate!!! cool




Ultima data redactat de DeViL_DRiVeR - Duminica, 29.07.2007, 04:52
 
Informati despre membru
E-u-p-h-o-n-i-C Data: Vineri, 10.08.2007, 23:54 | Masaj nr: # 21
Vampire
Grupul: Moderator
Mesaje: 246
Status: In Hell
Moby_X, да nu смиши

Sex , drogs and DEATHMEtal

Ultima data redactat de E-u-p-h-o-n-i-C - Simbata, 11.08.2007, 11:53
 
Informati despre membru
o_su4ika Data: Duminica, 06.04.2008, 03:26 | Masaj nr: # 22
Reaper
Grupul: Membru1
Mesaje: 462
Status: In Hell
nu yntzeleg ceatz gasit yn tzigari,bautura,droguri... pt mine sunt lukruri inutile nu potsa le suport dar yntro kompanie kynd sunt vreu nu vreu o bere trb sami kumpaR macar de forma da treb sa staie...yn 4e prive6e rachiu shi koniakul nii rau dupa el...nu mii bine la stomak..... tzigarile nu sunt atyt de daunatoare asupra creierului kyt bautura.. toate nenoro4irile se yntympla kynd e6ti beat

sa nu credetzi ca odat ce zik ka numi pla4e nu 6tiu 4e ynseamna a4este lukruri am fumat timp yndelungat,beeam bauturi tari ,am fumat shi travka de vrio trei ori... dup asta am yntzeles cas fata shi numi fa4e fatza sa fiu asha plus ca numi da nimik ka fumez,beu... prosta oleaq e6ti mai relaxat..6ap kynd revii la norm mai vrei... dependentza... eu miam fakut o hotaryre yn privintza a4estora ceea ce 6tiu pre4is e ca nu am sa mai fumez nmi4iodata...de baut nushtiu


Пропала зеленая собака, правый рог спилен, копыта не подкованы. Нашедшего просьба обратиться к психиатру :)
 
Informati despre membru
Lucifers_Bride Data: Miercuri, 12.11.2008, 01:34 | Masaj nr: # 23
Monster
Grupul: Membru
Mesaje: 86
Status: In Hell
Pentru baietsi cred ca e deja normal...clar ca nu trebuie sa faca abuz.Insa ce priveste fetele....mie de exemplu imi e tare neplacut sa vad fete fumind...trezitsi-va...sintetsi viitoarele mame...datatoare de viatsa...tot asta se transmite poi copiilor in boli pulmonare cu componentsi asmatici...nu,pentru mine,fumatul,mai ales e un tabu,pus nu de cineva...dar de mine personal......dar la urma urmei e alegera fiecarui din noi....

Would you mind if I killed you?
 
Informati despre membru
villmon Data: Miercuri, 12.11.2008, 12:17 | Masaj nr: # 24
Ghost
Grupul: Membru1
Mesaje: 391
Status: In Hell
ei....se poate de fumat,dar ku masura...adik fumatul okazional...shi konsumul de alkool okazional...

Ты говоришь, я демон? Так и есть,
Со мною не видать тебе удачи.
Навеки мое дело - зло и месть,
Для демона не может быть иначе!
 
Informati despre membru
cerepuha Data: Simbata, 08.08.2009, 01:12 | Masaj nr: # 25
Rocker
Grupul: Membru
Mesaje: 9
Status: In Hell
Fumez,beu ocazitional...la concerte,petreceri.....bla bla bla
 
Informati despre membru
o_su4ika Data: Simbata, 15.08.2009, 12:52 | Masaj nr: # 26
Reaper
Grupul: Membru1
Mesaje: 462
Status: In Hell
he...da eu nu demult a, dat deo sylka sound efekts..droguri auditive..senzatzia e a4eea6..da nu dauneaza delok..tare ma rupi fi6ka asta..e rau sau poate vb bi6 bush..faptul k tzine num 20 min dup 6i askultzi trekul.. happy

Пропала зеленая собака, правый рог спилен, копыта не подкованы. Нашедшего просьба обратиться к психиатру :)
 
Forum » LOUNGE » Discutii, aberatii, prostii, tampenii, diverse » bautura si tigarile!Da sau nu!
  • Страница 2 из 2
  • «
  • 1
  • 2
Поиск:


Copyright MyCorp © 2006
Хостинг от uCoz