Joi, 28.03.2024, 16:25Добро пожаловать! Guest Rocker | RSS
 
Pagina principala | bautura si tigarile!Da sau nu! - Forum | Регистрация | Вход
[ Mesaje noi · Membri · Reguli · Cauta · RSS ]
Userii care ne-au vizitat in urmatoarele 24ore
  • Страница 1 из 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum » LOUNGE » Discutii, aberatii, prostii, tampenii, diverse » bautura si tigarile!Da sau nu!
bautura si tigarile!Da sau nu!
Informati despre membru
BloodMage Data: Simbata, 14.04.2007, 18:06 | Masaj nr: # 1
Admin
Grupul: Admin
Mesaje: 557
Status: In Hell
Considerati ca tigarile si bautura sunt mai putin daunatare decit dorgurile pe care dupa parerea mea in Europa is foarte da foarte folosite? Probabil ca nu. Si atunci de ce fumati si beti? aveti un motiv concret sau...???eu de exemplu nu beu in fiecare zi ca alkagoliku dar atunci cind esti intr-o companie cu prietenii sa te simti bine cit tzine de fumat..asta ii altceva eu unu fumez ca imi place shi nu ma prea uit ca dauneaza grav....



Ultima data redactat de DeViL_DRiVeR - Simbata, 14.04.2007, 18:18
 
Informati despre membru
E-u-p-h-o-n-i-C Data: Duminica, 15.04.2007, 03:21 | Masaj nr: # 2
Vampire
Grupul: Moderator
Mesaje: 246
Status: In Hell
как говорится пить курить вредно а умирать здоровым жалко , да курению,алкоголю и наркотиам biggrin

Sex , drogs and DEATHMEtal

Ultima data redactat de E-u-p-h-o-n-i-C - Duminica, 15.04.2007, 03:22
 
Informati despre membru
DeViL_DRiVeR Data: Duminica, 15.04.2007, 22:39 | Masaj nr: # 3
Satan
Grupul: Admin
Mesaje: 605
Status: In Hell
E-u-p-h-o-n-i-C, soglasen na vse 100%. Nado jiti segodne6nim dnem.A ni hoditi trezvuvati kak debil, dumaia o svoiom budu6em zdorovie.Otrivaemsea poka esti takaia vozmojnosti cool !!!

 
Informati despre membru
BloodMage Data: Luni, 16.04.2007, 01:00 | Masaj nr: # 4
Admin
Grupul: Admin
Mesaje: 557
Status: In Hell
asha patani!!!betzi pina o sa varsatzi shi matzile din voi!!! biggrin dne seriozna shi eu tot asha gindesk prosta bei pentru ca sa te simi ghini!!adika sa bei cu altii nu singur ca alkagoliku di tigari ei na asta ii altsheva cred ca nui asha sheva ca tipa daca fumezi singur esti fumator shi daca fumezi cu altii asta numa pentru distractie :D



Ultima data redactat de Pok - Luni, 16.04.2007, 01:00
 
Informati despre membru
MefistofelA Data: Marti, 17.04.2007, 19:36 | Masaj nr: # 5
Werewolf
Grupul: Membru1
Mesaje: 109
Status: In Hell
Ce sa zik? Nu sunt total impotriva, da' nici nu trebuie sa faci abuz...sa ajungi sa nu potzi merge pe picioare...eu am incercat shi bautura shi tzigari...shi dup kum am observat tzigarile au un efekt nociv asupra sanatatzii mele, in special, asha ka am lasat...

Pain doesn't hurt when it's all you ever felt...
 
Informati despre membru
DeViL_DRiVeR Data: Marti, 17.04.2007, 19:37 | Masaj nr: # 6
Satan
Grupul: Admin
Mesaje: 605
Status: In Hell
MefistofelA, ap daca incerci sa fumezi nu mai mult de 2 ori, atunci nu te deprinzi.Dar daca faci incercare dupa incercare atunci ... cool

 
Informati despre membru
MefistofelA Data: Marti, 17.04.2007, 19:47 | Masaj nr: # 7
Werewolf
Grupul: Membru1
Mesaje: 109
Status: In Hell
Pakat ka nu m-ai intzeles...eu nu numai de 2 ori am fumat...pur shi simplu kiar ma simtziam foarte rau dupa asta...asta shi a fost motivul renuntzarii...

Pain doesn't hurt when it's all you ever felt...
 
Informati despre membru
morana Data: Miercuri, 18.04.2007, 18:42 | Masaj nr: # 8
Oman
Grupul: Membru1
Mesaje: 52
Status: In Hell
nush de baut nu beau kum se zice sint bautor social kit despre fumat...am inceput pt k era davka mare shi amu kontinui pt k asha ma relaxez.

remember my name...youl'll be screaming it in the end!!
 
Informati despre membru
Firuzi Data: Duminica, 22.04.2007, 01:00 | Masaj nr: # 9
Antichrist
Grupul: Membru1
Mesaje: 39
Status: In Hell
am inceput si eu sa fumez , am fumat 11 luni...insa am lasat deoarece deja imi era prativna...ma saturasem, iar cind simt cas vrea sa fumez pur si simplu nu ma gindesc la asta

Демоны тревожат лишь тех,кто сам их тревожит.
 
Informati despre membru
MefistofelA Data: Miercuri, 25.04.2007, 18:56 | Masaj nr: # 10
Werewolf
Grupul: Membru1
Mesaje: 109
Status: In Hell
Cel mai rau e kand nu-tzi potzi kontrola dorintzele...eu personal ma kontrolez super in privintza tzigarilor....kat despre bautura...asha ma mai trage kateodata...

Pain doesn't hurt when it's all you ever felt...
 
Informati despre membru
DeViL_DRiVeR Data: Vineri, 27.04.2007, 04:59 | Masaj nr: # 11
Satan
Grupul: Admin
Mesaje: 605
Status: In Hell
Da pe mine ma trage foarte tare sa fumez cind am baut smile . Chiar nu ma pot tine! Deci totul este legat.

 
Informati despre membru
villmon Data: Duminica, 29.04.2007, 12:08 | Masaj nr: # 12
Ghost
Grupul: Membru1
Mesaje: 391
Status: In Hell
Quote (Firuzi)
am inceput si eu sa fumez , am fumat 11 luni...insa am lasat deoarece deja imi era prativna...ma saturasem, iar cind simt cas vrea sa fumez pur si simplu nu ma gindesc la asta

konkluzia este ka tzigarile shi bautura au devenit cva pliktikos pt noi-adolescentzii...trebuie sa se skimbe cva...


Ты говоришь, я демон? Так и есть,
Со мною не видать тебе удачи.
Навеки мое дело - зло и месть,
Для демона не может быть иначе!
 
Informati despre membru
E-u-p-h-o-n-i-C Data: Vineri, 04.05.2007, 13:06 | Masaj nr: # 13
Vampire
Grupul: Moderator
Mesaje: 246
Status: In Hell
Quote (villmon)
konkluzia este ka tzigarile shi bautura au devenit cva pliktikos pt noi-adolescentzii...trebuie sa se skimbe cva...

полностью с тобой согласен , так что в правую руку шприц в левою косяк, для разогрева ЛСД экстази,ну и чтоб препудрить нос анфитамин,кокаин героин tongue


Sex , drogs and DEATHMEtal
 
Informati despre membru
endless_dark Data: Miercuri, 06.06.2007, 22:46 | Masaj nr: # 14
Antichrist
Grupul: Membru1
Mesaje: 39
Status: In Hell
bauturile si tigarile aesteas luudseie druzia celoveca.. asta eu spun licina pentru mine... macar ca eu nu fumez, da iaka berea e ceva sfint pentru mine .. multe momente placute leam sarbatorit cu berea alaturi dar si rele da tot ea ma ajuta si ma limpizeste kla minti dup ce o beu ap mi se face mai usor .. asa un caif wacko

pohui pohui pohui pohui....
 
Informati despre membru
E-u-p-h-o-n-i-C Data: Joi, 26.07.2007, 16:40 | Masaj nr: # 15
Vampire
Grupul: Moderator
Mesaje: 246
Status: In Hell
endless_dark, согласен полностью с тобой +1

Sex , drogs and DEATHMEtal
 
Forum » LOUNGE » Discutii, aberatii, prostii, tampenii, diverse » bautura si tigarile!Da sau nu!
  • Страница 1 из 2
  • 1
  • 2
  • »
Поиск:


Copyright MyCorp © 2006
Хостинг от uCoz