Vineri, 26.04.2024, 22:58Добро пожаловать! Guest Rocker | RSS
 
Pagina principala | Despre prieteniile adevarate - Страница 2 - Forum | Регистрация | Вход
[ Mesaje noi · Membri · Reguli · Cauta · RSS ]
Userii care ne-au vizitat in urmatoarele 24ore
  • Страница 2 из 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Forum » LOUNGE » Discutii, aberatii, prostii, tampenii, diverse » Despre prieteniile adevarate
Despre prieteniile adevarate
Informati despre membru
o_su4ika Data: Marti, 22.04.2008, 07:52 | Masaj nr: # 16
Reaper
Grupul: Membru1
Mesaje: 462
Status: In Hell
tak kupi igru6ku a ni mu4eai drughih ili luche kuklu catoraia izdaiot raznye zvuki...
:P


Пропала зеленая собака, правый рог спилен, копыта не подкованы. Нашедшего просьба обратиться к психиатру :)
 
Informati despre membru
DeViL_DRiVeR Data: Duminica, 29.06.2008, 03:40 | Masaj nr: # 17
Satan
Grupul: Admin
Mesaje: 605
Status: In Hell
Stiti care-i paradoxul fiintei umane? Ca daca-i dai un deget, iti mushca toata mina. Ai facut un bine omului- el ti sa suit in cap. Ai dat ceva omului din bun suflet-el dupa spune ca esti LOH. Lumea se destrabaleaza ultimu timp tare mult. Cind vii tu de undeva din alta tara, prima intrebare care tzo pun: Unde traiesti acolo, Ce masina ai, kitzi bani faci...? Putin cine intreaba: Cum Stai, cum cu sanatatea? Societatea in ziua de azi distruge omul si il preface intr-un kkt comercial. Acum e foarte simplu de cumparat omul. Cel mai greu examen pentru omul de ziua de azi e sa ramii bun dar oricum sa controlezi situatia in jurul tau. Sau sa te faci mai rau ca toti shi sa sa ignorezi oamenii, ceia ce si fac majoritatea oamenilor... Kit tzine de prietenie: Ia exista, is sigur. Pur si simplu foarte rar se intilneste acum!

 
Informati despre membru
o_su4ika Data: Marti, 08.07.2008, 13:51 | Masaj nr: # 18
Reaper
Grupul: Membru1
Mesaje: 462
Status: In Hell
at4iasti poravda,da nu tatzi kumpara shi nu tatzi se vynd...asta yi glavna...s kem pavidioshsea s tovo nabirio6sea

Пропала зеленая собака, правый рог спилен, копыта не подкованы. Нашедшего просьба обратиться к психиатру :)
 
Informati despre membru
Lucifers_Bride Data: Miercuri, 12.11.2008, 00:21 | Masaj nr: # 19
Monster
Grupul: Membru
Mesaje: 86
Status: In Hell
Prietenia adevarata e un suflet in doua inimi...sint norocoasa sa simt ca a doua jumatate a sufletului meu,cu toate ca e departe,oricum ma incalzeste....

Would you mind if I killed you?
 
Informati despre membru
villmon Data: Vineri, 14.11.2008, 16:29 | Masaj nr: # 20
Ghost
Grupul: Membru1
Mesaje: 391
Status: In Hell
Akum orice prietenie se tzine pe profit....profitam unul de altul inkonshtient...a intrat in singe deja....

Ты говоришь, я демон? Так и есть,
Со мною не видать тебе удачи.
Навеки мое дело - зло и месть,
Для демона не может быть иначе!
 
Informati despre membru
BloodMage Data: Vineri, 14.11.2008, 19:51 | Masaj nr: # 21
Admin
Grupul: Admin
Mesaje: 557
Status: In Hell
villmon, si filozofia ei....chiar bnu te inteleg citeodata....

 
Informati despre membru
Lucifers_Bride Data: Vineri, 14.11.2008, 20:30 | Masaj nr: # 22
Monster
Grupul: Membru
Mesaje: 86
Status: In Hell
villmon,
Vrei sa zici ca noi ne facem prieteni ca sa ne folosim de ei???
Te inseli...a fost asa la tine?...Inca nu inseamna ca si ceilaltsi simt acelasi lucru.Daca prietenii ar fi doar ca sa te folosesti de ei...eu nu as suferi atit de mult ca ma aflu la distantsa de totsi...Exista diferite situatsii...


Would you mind if I killed you?

Ultima data redactat de Lucifers_Bride - Vineri, 14.11.2008, 22:18
 
Informati despre membru
villmon Data: Vineri, 14.11.2008, 20:34 | Masaj nr: # 23
Ghost
Grupul: Membru1
Mesaje: 391
Status: In Hell
eu mi-am expus parerea sau e interzis?vseo iasno......

Ты говоришь, я демон? Так и есть,
Со мною не видать тебе удачи.
Навеки мое дело - зло и месть,
Для демона не может быть иначе!
 
Informati despre membru
Lucifers_Bride Data: Vineri, 14.11.2008, 20:53 | Masaj nr: # 24
Monster
Grupul: Membru
Mesaje: 86
Status: In Hell
villmon,
Pentru aceasta si sintem aici....sa ne expunem parerile si sa le analizam din mai multe puncte de vedere...nici o opinie nu e gresita......ia rada......


Would you mind if I killed you?
 
Informati despre membru
villmon Data: Vineri, 14.11.2008, 21:43 | Masaj nr: # 25
Ghost
Grupul: Membru1
Mesaje: 391
Status: In Hell
voi interpretatzi greshit vorbele mele,asta e problema kare ma afekteaza la moment...

Ты говоришь, я демон? Так и есть,
Со мною не видать тебе удачи.
Навеки мое дело - зло и месть,
Для демона не может быть иначе!
 
Informati despre membru
o_su4ika Data: Vineri, 14.11.2008, 22:25 | Masaj nr: # 26
Reaper
Grupul: Membru1
Mesaje: 462
Status: In Hell
BloodMage, Lucifers_Bride, voi ynka ynseamna natzi kunoskut oameni...sau iatzi kunoskut shi nu va datzi seama de 4eea 4ea a zis villmon, ...suntetzi prea naivi..ku toate k suntetzi mai mari ka mn...kum am mai zis mam dezamagit des yn prieteni pe care yi credeam eu...majoritatea au profitat de mn...eu ynsa fiintza prostutza shi care crede yn bn shi yn con6tiintza nu miam permis niciodata a6a cv....da am s pierd moolt din cauza asta da orkoom ymi va fi mai u6or s 6tiu k nimeni nu va suferi pe a4est plan din kauza mea....
sau mi se pare sau atzi devenit prea agresivi...shy daq un om nu e yntzeles asta nu ynseamna ka zi4e tympenii sau nu merita makar s yn4er4i sal yntzelegi 4e vrea s zika.... dry


Пропала зеленая собака, правый рог спилен, копыта не подкованы. Нашедшего просьба обратиться к психиатру :)
 
Informati despre membru
Lucifers_Bride Data: Vineri, 14.11.2008, 22:36 | Masaj nr: # 27
Monster
Grupul: Membru
Mesaje: 86
Status: In Hell
o_su4ika,
In mine...agresivitate?...0%...Din experientsa mea...stiu ca nimeni nu a fost in stare sa ma foloseasca...asa e caracterul meu...majoritatea prieteniilor au fost pline de impresii bune...stii de ce?Deaceea ca ininte de a ma lega cu o persoana eu o analizez...o pun in diverse situatsii chiar daca se primeste uneori invaluntar...Sint mereu deskisa pentru a cunoaste noi idei si opinii care poate se contreaza cu ale mele...doar incerc sa intseleg pe totsi...


Would you mind if I killed you?

Ultima data redactat de Lucifers_Bride - Vineri, 14.11.2008, 22:37
 
Informati despre membru
o_su4ika Data: Vineri, 14.11.2008, 22:52 | Masaj nr: # 28
Reaper
Grupul: Membru1
Mesaje: 462
Status: In Hell
pt a ma yntzelege pe mn shi pe villmon, yn4erkatzi sa cititzi o carte "vampirii energetici"....akolo pe subpunkte sunt caracterizatzi majoritatea oamenilor....daq o vetzi 4iti nu va va parea rau dry

Добавлено (14.11.2008, 22:52)
---------------------------------------------
Lucifers_Bride, nu se vede.....
spre exp 4e prime6ti u de la prietenii tai?eu spre exp o sustinere,o yntzelegere...asta nu vb dsp bani sau alt4eva...4e primesk yn4erk shi eu sa le ofer ca rs....uneori poate k mai moolt aja sunt eu pot s ma dedik kuiva far s am nimik din asta ynsa a4el 4ineva poate profita liber de mn....kiar merge yn cazul kynd e6ti yndragostit.... dry


Пропала зеленая собака, правый рог спилен, копыта не подкованы. Нашедшего просьба обратиться к психиатру :)
 
Informati despre membru
BloodMage Data: Vineri, 14.11.2008, 22:53 | Masaj nr: # 29
Admin
Grupul: Admin
Mesaje: 557
Status: In Hell
o_su4ika, ce scrie intr-o carte ii scris de o singura persoane,ii scris ceea ce simtia el in acea perioada...
cit tzine de prietenie adevarata exista pur si simplu nu cu toate persoanele poti avea o prietenie adevarata!!


 
Informati despre membru
Lucifers_Bride Data: Vineri, 14.11.2008, 22:59 | Masaj nr: # 30
Monster
Grupul: Membru
Mesaje: 86
Status: In Hell
o_su4ika, ...hai fara de ofense te rog....nu ma cunosti as asa de bine ca sa zici maar ceva despre viatsa mea...eu pe nimeni nu am ofensat...pina ce.De la pritenii si prietenele mele primesc in primul rind intselegere si toata fericirea pe care o am....ei sint tot ce iubesc in lumea asta si nici o data nu o sa ii las....distantsa vad ca tot nu ne poate incurca sa impartsim un suflet.Imi e mila de cei care nu au cunoscut asa ceva...

Would you mind if I killed you?

Ultima data redactat de Lucifers_Bride - Vineri, 14.11.2008, 22:59
 
Forum » LOUNGE » Discutii, aberatii, prostii, tampenii, diverse » Despre prieteniile adevarate
  • Страница 2 из 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Поиск:


Copyright MyCorp © 2006
Хостинг от uCoz