Vineri, 26.04.2024, 10:11Добро пожаловать! Guest Rocker | RSS
 
Pagina principala | 20 aprilie!!! - Forum | Регистрация | Вход
[ Mesaje noi · Membri · Reguli · Cauta · RSS ]
Userii care ne-au vizitat in urmatoarele 24ore
  • Страница 1 из 1
  • 1
Forum » LOUNGE » Politica » 20 aprilie!!!
20 aprilie!!!
Informati despre membru
BloodMage Data: Luni, 16.04.2007, 23:32 | Masaj nr: # 1
Admin
Grupul: Admin
Mesaje: 557
Status: In Hell
aceasta data este ziua de nastere a fostului dictator Adolf Hitler!!dupa parerea mea unul dintre cei mai crudeli dictatori!!ei na fiecare cu parerile lui!!eu unu mi-am spus parerea mea despre aceasta persoana!voi ce pareri aveti?sinteti deacord cu politica pe care a duso sau nu?



Ultima data redactat de Pok - Luni, 16.04.2007, 23:32
 
Informati despre membru
DeViL_DRiVeR Data: Marti, 17.04.2007, 01:28 | Masaj nr: # 2
Satan
Grupul: Admin
Mesaje: 605
Status: In Hell
Hitler o vrut "и рыбку съесть и на х*й сесть" da so primit numai "на х*й сесть" biggrin !

 
Informati despre membru
villmon Data: Miercuri, 18.04.2007, 15:19 | Masaj nr: # 3
Ghost
Grupul: Membru1
Mesaje: 391
Status: In Hell
Hitler a fost un om deshtept,talentat...pe langa faptul ka era priceput kum sa konduka o tzara shi sa-shi impuna autoritatea el era shi un om de arta...pikta ku iskusintza shi asta imi da un motiv intemeiat sa-l respekt...shi se mai spune ka el nu s-a sinucis dup` ce a kapitulat Germania ci a trait dup` asta destul de pashnik ,askuns(evident) de lume...
Eu konsider ka trebuie sa fie respektat numai prin faptul ka a ajuns asha de sus..unde nu orice "prost" ajunge!


Ты говоришь, я демон? Так и есть,
Со мною не видать тебе удачи.
Навеки мое дело - зло и месть,
Для демона не может быть иначе!
 
Informati despre membru
DeViL_DRiVeR Data: Miercuri, 18.04.2007, 19:19 | Masaj nr: # 4
Satan
Grupul: Admin
Mesaje: 605
Status: In Hell
villmon, iaka aici eu nus deacord cu tine. Tu judici numa dupa partile lui bune. Da tu mai gindestete kit kkt o facut el, kita lume a murit din cauza lui.Se stie ca tot neamul sau era psihic-bolnav, si el era psih cool ! Catare nii poh tongue ! O murit deama... cool

 
Informati despre membru
MefistofelA Data: Joi, 26.04.2007, 18:43 | Masaj nr: # 5
Werewolf
Grupul: Membru1
Mesaje: 109
Status: In Hell
Holocaustul a fost initziat de el....deam pentru asta nu mai trebuie de-l respektat...

Pain doesn't hurt when it's all you ever felt...
 
Informati despre membru
villmon Data: Vineri, 04.05.2007, 13:10 | Masaj nr: # 6
Ghost
Grupul: Membru1
Mesaje: 391
Status: In Hell
shi akum kum traieshte lumea kare a fost dominata de el?!?foarte bine!eu ash fi vrut el sa ajunga ku regimul lui politik expansionist pin` in Moldova...poate avea sa traim mai bine...
faptul ka a ucid foarte multzi oameni..ka i-au dus in lagarele de koncentrate e korekt..numai un om bolnav mintal poate face asha cva...mai bine le facea rushilor asha...


Ты говоришь, я демон? Так и есть,
Со мною не видать тебе удачи.
Навеки мое дело - зло и месть,
Для демона не может быть иначе!
 
Informati despre membru
E-u-p-h-o-n-i-C Data: Vineri, 15.06.2007, 14:46 | Masaj nr: # 7
Vampire
Grupul: Moderator
Mesaje: 246
Status: In Hell
villmon, он быдлами управлял ,а быдлами очень легко управлять ,он на обешал хуеву тучу а в конце концов оттсосал и убил нахрен себя и всю его семью wink wink

Sex , drogs and DEATHMEtal
 
Informati despre membru
EmilyTheStrange Data: Duminica, 17.06.2007, 15:59 | Masaj nr: # 8
Oman
Grupul: Membru1
Mesaje: 75
Status: In Hell
Pentru mine el a fost un geniu...il admir pe el si ce-a facut...k dinsu no sa mai fie...si nu mai spuneti k a fost bolnav psihic...poate a fost...dar unde a ajuns el...nu va ajunge nimeni si ce a facut el va mai face nimeni..asta tre sa poti...asha k lasati voi jelea...k a omorat multi oameni bla,bla,bla...bine a facut...a trebuit cineva s-o faca si pe asta...

faptul ka a ucid foarte multzi oameni..ka i-au dus in lagarele de koncentrate e korekt..numai un om bolnav mintal poate face asha cva...mai bine le facea rushilor asha...

iak tu gindesti k mine...aishea ii drept...n-am nimik cu evreii sua cu tiganii(care au fost victimile lui Hitler)dar mi-ar fi placut sa fi fost si rusi pe acolo...k o merita mai mult decit ceilalti...


I love being in the graveyard...
 
Informati despre membru
DeViL_DRiVeR Data: Duminica, 17.06.2007, 19:27 | Masaj nr: # 9
Satan
Grupul: Admin
Mesaje: 605
Status: In Hell
Quote (EmilyTheStrange)
mai bine le facea rushilor asha

Hai mai lasate putin blink .Relax! Sau tu esti tare impotriva rushilor? Pe timpurile celea si Moldova era in uniunea sovetika. Rushii au facut bine!Cum sar spune, a scapat lumea de un dalbaiob mare ok .




Ultima data redactat de DeViL_DRiVeR - Duminica, 17.06.2007, 20:11
 
Informati despre membru
EmilyTheStrange Data: Luni, 18.06.2007, 01:54 | Masaj nr: # 10
Oman
Grupul: Membru1
Mesaje: 75
Status: In Hell
Mdea...DeViL_DRiVeR...tu ii spuneai lui villmon k vede doar partile bune a lui Hitler...acum e valabil si pentru tine...vezi doar partea buna a lucrurilor...da hai sa ne gindim cit rau au facut rusii...incepind de la faptul k ne-au obliagt sa le vorbim limba...da nu-i pe asta k sincer nu regret k cunosc rusa...ma enerveza k ei nu o cunosc pe a noastra si nu-i destul se simt stapini la noi in tara...si ink multe alte nuante care mi-e greu sa le scriu da stim cu totii despre ce vorbesc...

I love being in the graveyard...
 
Informati despre membru
DeViL_DRiVeR Data: Luni, 18.06.2007, 20:09 | Masaj nr: # 11
Satan
Grupul: Admin
Mesaje: 605
Status: In Hell
Ap care trebea au rushii aici? Oamenii simpli nu sunt vinovati cu nimic, totul face statul, care in Moldova e cel mai prost wink ! Dar rusa am vorbito, deoarice, inc-o data iti spun, Moldova era in uniunea sovetica! Si inca una, eu ma bucur foarte mult ca cunosc limba rusa, caci ea se vorbeste in mai multe tari, dar romana numai in 2.Eu nu spun nimic, nam nica impotriva cum Moldovei asa si Rusiei, si va6e mie mii poh la problemele estea statale, totdeauna nu va fi asa cum vrem noi, dar va fi asa cum vre aceala care plateste mai mult, ca statul nostru ii prodajnii!!! . Dar oricum, nu ganitzi la rushi biggrin ! Totul a facut statul!
Dar pinacind tara noasta va fi comunistica, din cur noi nu vom iesi!
P.S. Hitler ii jita! Numi place omul ista cum fizic asa si moral! IMHO cool !




Ultima data redactat de DeViL_DRiVeR - Luni, 18.06.2007, 20:23
 
Informati despre membru
EmilyTheStrange Data: Luni, 18.06.2007, 21:09 | Masaj nr: # 12
Oman
Grupul: Membru1
Mesaje: 75
Status: In Hell
MdeA...N-aU nimiK...exCePTinD fapTul k se cReD buRicuL paMiNtuluI(Nu toTi)...daR NoRmaL aR Fi sa vB toti roMana...,nu?
CIt dEspRe HiTleR...n-am cUm sa-ti scHimB paReRea...si nIci nu iNteNtioneZ...


I love being in the graveyard...
 
Informati despre membru
DeViL_DRiVeR Data: Luni, 18.06.2007, 23:51 | Masaj nr: # 13
Satan
Grupul: Admin
Mesaje: 605
Status: In Hell
[
Quote (EmilyTheStrange)
MdeA...N-aU nimiK...exCePTinD fapTul k se cReD buRicuL paMiNtuluI(Nu toTi)

In fiecare natie si populatie exista lumea proasta. Nu exista nici o populatie perfecta.
Quote (EmilyTheStrange)
aR NoRmaL aR Fi sa vB toti roMana...,nu?

Ii cam tirziu deja sa faci revolutie cool , cum si am spus, pinacind tara noastra va fi comunistica, nu se va schimba nimic!

Quote (EmilyTheStrange)
CIt dEspRe HiTleR...n-am cUm sa-ti scHimB paReRea...si nIci nu iNteNtioneZ...

Asa si trebuia sa incepem smile


 
Informati despre membru
BloodMage Data: Simbata, 30.06.2007, 14:19 | Masaj nr: # 14
Admin
Grupul: Admin
Mesaje: 557
Status: In Hell
Quote (DeViL_DRiVeR)
Ii cam tirziu deja sa faci revolutie cool , cum si am spus, pinacind tara noastra va fi comunistica, nu se va schimba nimic!

hai ca in Chisinau shi in Ungheni am scapat di comunisti!!!! chiar shi eu am votat la Ungheni pentru Ambros!|!!shi iaca asha prima data am votat shi pi shini l-am votat o cistigat!! biggrin
Cit tzine de Hitler sau shini mai esti pi acolo tati au avut un sinugr lucru in cap sa capete cit mai mult pamint!!!shi unu shi altu pentru mini ii Durik ashaca sa li dam pashi sa putrezaska mai diparti!!


 
Forum » LOUNGE » Politica » 20 aprilie!!!
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:


Copyright MyCorp © 2006
Хостинг от uCoz