Simbata, 27.04.2024, 03:06Добро пожаловать! Guest Rocker | RSS
 
Pagina principala | manifestarea prin ceva - Forum | Регистрация | Вход
[ Mesaje noi · Membri · Reguli · Cauta · RSS ]
Userii care ne-au vizitat in urmatoarele 24ore
  • Страница 1 из 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum » Rock Zone » Viata Muzicala... » manifestarea prin ceva (,,,,)
manifestarea prin ceva
Informati despre membru
Umbra Data: Vineri, 06.04.2007, 21:26 | Masaj nr: # 1
Vampire
Grupul: Membru1
Mesaje: 200
Status: In Hell
deci am o intrebare la voi ?!
omul la prima cunoastere iti spune ca e roker ar schimba ceva in prietenie sau posibil comunicare !
in general muzica schimba omul sau conteaza ceea ce asculti ? happy


Aer.Cer.Pamint.Ceata.Ploaie.Vint.Tacere.Durere.Pling.Cruce.Tarina.Mormint
 
Informati despre membru
MefistofelA Data: Simbata, 07.04.2007, 13:39 | Masaj nr: # 2
Werewolf
Grupul: Membru1
Mesaje: 109
Status: In Hell
mdea...shtii ka-i interesant subiektul...eu dak spun kuiva ka-s rocker pot suferi o privire strapunzatoare sau o ignorantza totala...sau din kontra sa fiu respektata...uneori e mai bine sa nu spui konkret ce gen de muzika askultzi pt ka unii nu-tzi accepta prietenia numai p[rin faptul ka askultzi alt gen de muzika...dar in general in societate eu kam neglijez persoanele kare askulta alt gen de muzika..shtiu ka nu-i bine,dar asha-s eu...

Pain doesn't hurt when it's all you ever felt...

Ultima data redactat de MefistofelA - Simbata, 07.04.2007, 17:09
 
Informati despre membru
E-u-p-h-o-n-i-C Data: Simbata, 07.04.2007, 16:07 | Masaj nr: # 3
Vampire
Grupul: Moderator
Mesaje: 246
Status: In Hell
MefistofelA ага полностью с тобой согласен ,один друг (тоже рокер) когда ужнал что я слушаю ТРэш ,Дэф ,Пэган он сказал что я не дружу с головой. crazy

Sex , drogs and DEATHMEtal
 
Informati despre membru
Umbra Data: Simbata, 07.04.2007, 20:30 | Masaj nr: # 4
Vampire
Grupul: Membru1
Mesaje: 200
Status: In Hell
Quote (MefistofelA)
dar in general in societate eu kam neglijez persoanele kare askulta alt gen de muzika..shtiu ka nu-i bine,dar asha-s eu...

hm interesant asta esti tu si cui nu i covine apa duksa in .....
eu nu neglijez ,eu ignor tema asta cu toate ca e greu !
Quote (E-u-p-h-o-n-i-C)
один друг (тоже рокер) когда ужнал что я слушаю ТРэш ,Дэф ,Пэган он сказал что я не дружу с головой.

esli on tal skazal zna4it on tebe ne drug !vapseta drug eto drug a muzica ne imeit zna4enie b drujbe vseo zavisiti ot nas! tongue


Aer.Cer.Pamint.Ceata.Ploaie.Vint.Tacere.Durere.Pling.Cruce.Tarina.Mormint
 
Informati despre membru
BloodMage Data: Miercuri, 11.04.2007, 01:04 | Masaj nr: # 5
Admin
Grupul: Admin
Mesaje: 557
Status: In Hell
mie unu nu ma deranjeaza delok ce asculta colegul de banca,prietenii,prietena etc. principalul este sa te simti bine intr-o companie buna cit tzine de persoanele care spun ca daca esti prietenul meu tre sa asculti musica care o ascult shi eu atunci..sa ma scuzati de asha prietenie...eu unu am shi prieteni rockeri shi manelisti(nu de tot),shi house-eri smile shi frumos cuvint shi do toate culorile dar asta nu ma deranjeaza de lok ba din kontra

 
Informati despre membru
DeViL_DRiVeR Data: Miercuri, 11.04.2007, 03:27 | Masaj nr: # 6
Satan
Grupul: Admin
Mesaje: 605
Status: In Hell
Nu cred sa schimbe muzica omul. Schimbind genul de muzika omul poate sa se schimbe numa fizik,moral omul se schimba de la alt ceva,ce cu muzika nu e legat deloc! De prietenie ce sa spun?Clar ca ar fi dorit un prieten Rocker, dar asta nui principalul tongue !Daca prietenul intr-adevar e bun, atunci no sa va sfaditi niciodata din cauza genurilor voastre contrare de muzica.Dar daca nu,atunci o sa aveti o multime de contraziceri.

 
Informati despre membru
BloodMage Data: Joi, 12.04.2007, 00:50 | Masaj nr: # 7
Admin
Grupul: Admin
Mesaje: 557
Status: In Hell
Quote (DeViL_DRiVeR)
Dar daca nu,atunci o sa aveti o multime de contraziceri.

da daca nu atunci nu-l socoti ca prieten dintr-un simplu motiv nu iti respecta gusturile,spus mai simplu nu te respecta pe tine ashaca nu prea cred ca poti sal socoti de prieten adevarat asha persoana!!!


 
Informati despre membru
Umbra Data: Vineri, 13.04.2007, 15:21 | Masaj nr: # 8
Vampire
Grupul: Membru1
Mesaje: 200
Status: In Hell
Quote (pok)
spus mai simplu nu te respecta pe tine a

cam oleaka gresesti !
de ce adica ?!una e muzica shi una e omul !daca gindim asa tu nu il respecti pe .... deoarece el asculta rap da are un suflet no comment atunci el ar trebuie sa te bage shi sa si gaseasca pe altcineva!
muzica shi omul unul fara altul nu are sens dar pot supravetui separat! smile


Aer.Cer.Pamint.Ceata.Ploaie.Vint.Tacere.Durere.Pling.Cruce.Tarina.Mormint
 
Informati despre membru
MefistofelA Data: Luni, 23.04.2007, 19:23 | Masaj nr: # 9
Werewolf
Grupul: Membru1
Mesaje: 109
Status: In Hell
Deakord...intr-un fel...da haidetzi sa nu uitam ka muzika reprezinta pe kare o askulta reprezinta omul....

Pain doesn't hurt when it's all you ever felt...
 
Informati despre membru
EmilyTheStrange Data: Vineri, 08.06.2007, 04:01 | Masaj nr: # 10
Oman
Grupul: Membru1
Mesaje: 75
Status: In Hell
Eu zic k da muzcia schimba omul...nu si in ce priveste prietenia...dar...de ex...am un prieten in clasele primare era sfint,adik timid,calm,...si prina a 5-6 cind a inceput a asculta rock...i-au cazut aripile...e fff dur si nebun(nu zic k nu-i bine)dar insasi faptul k s-a schimbat numai din cauza asta...cit despre prieteni..nope...prieteneste cu aceleasi persoane...

I love being in the graveyard...
 
Informati despre membru
BloodMage Data: Vineri, 08.06.2007, 13:18 | Masaj nr: # 11
Admin
Grupul: Admin
Mesaje: 557
Status: In Hell
ei.. na se mai intimpla shi de acestea...parera mea ii ca depinde ce gen de musica asculta...daca se trage mai tare spre PUNK atunci iese din balameli cind nari shi fashi..daca asculta EMO p*dar...daca mai mult cu GOTHIK atuni ajunge la depresie shi tot asha!!

 
Informati despre membru
o_su4ika Data: Simbata, 05.04.2008, 04:18 | Masaj nr: # 12
Reaper
Grupul: Membru1
Mesaje: 462
Status: In Hell
nush eu ymi faq prietenii yn cercurile yn care activez...cei drept am doar 2 prieteni restu kunoskutzi...... a4e6ti doi prieteni nu askulta rock asta nu ynseamna ca numipot fi prieteni.... ei sunt a4ele persoane la care ma pot adresa mereu ku ori4e prob fara ca sa fiu respinsa..... restul kunoskutzilor yi am yn genere datorita muzi4ii,shi a altor tendinte ale mele, ku o persoana care askulta rock mii mai u6or sa komunik avem teme de diskutzii poate chiar shi a4elea6 gusturi..... Vreau sa spun ca unul altuia nu ynkurca adika un prieten adevarat shi rockul-muzika pe care o askult

Пропала зеленая собака, правый рог спилен, копыта не подкованы. Нашедшего просьба обратиться к психиатру :)
 
Informati despre membru
Lucifers_Bride Data: Joi, 04.12.2008, 01:08 | Masaj nr: # 13
Monster
Grupul: Membru
Mesaje: 86
Status: In Hell
Pe mine muzica nu m-a skimbat...pe mine viatsa m-a modificat cind eu ascultam rock,punk.Am simtsit ca muzica ceea nu ma mai caracteizeaza si ca nu imi mai este aproape,un timp eram in cautarea stilului potrivit.An gasit gothica,metalul si gata m-am oprit aici...nu mai am nevoie de skimbari.... smile

Would you mind if I killed you?
 
Informati despre membru
DeViL_DRiVeR Data: Duminica, 07.12.2008, 02:49 | Masaj nr: # 14
Satan
Grupul: Admin
Mesaje: 605
Status: In Hell
Eu de exemplu prieteni raperi nu am. Si nici nu am avut niciodata. Si nu cred ca imi v-a place vre-un prieten de ameu sa fie raperi. E foarte dificil de acceptat ceia ce iti contrazice. Eu vashe ultimu timp am observat ca am devenit un rasist pisetz. Ma streseaza aishtea de alta culoare. Nushtiu de ce... biggrin

 
Informati despre membru
BloodMage Data: Duminica, 07.12.2008, 12:56 | Masaj nr: # 15
Admin
Grupul: Admin
Mesaje: 557
Status: In Hell
DeViL_DRiVeR, biggrin :D biggrin ei da??da eu tzia asta tzam zis-o da tu:nea..nu mai esti...da eu shtiu shi di shi tu asha in ultima vremi esti: te-o lahanit marochinii di 5 euro di asta lol :lol:

 
Forum » Rock Zone » Viata Muzicala... » manifestarea prin ceva (,,,,)
  • Страница 1 из 2
  • 1
  • 2
  • »
Поиск:


Copyright MyCorp © 2006
Хостинг от uCoz